Сформували органи ради, вшанували пам'ять жертв голодомору

27 листопада відбулося друге пленарне засідання І сесії Гадяцької районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь депутати обласної ради Анатолій Попельнюх, Володимир Савченко, Валерій Калюжний, Руслан Рогов, заступники голови райдержадміністрації Іван Волощук та Сергій Бондаренко, представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання голова районної ради Володимир Нікітенко вручив депутатам значки та посвідчення.

Сесія затвердила Регламент районної ради нового скликання, Положення про постійні комісії районної ради, голів та склад комісій. Депутати прийняли рішення про утворення президії районної ради та затвердження Положення про неї.

Крім того сесія внесла зміни до Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці на період 2015-2016 роки, Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2015 рік, та відповідно зміни до районного бюджету.

У різному Володимир Нікітенко нагадав історичну правду про голодомор українського народу та закликав усіх приєднатися до всеукраїнської акції «Запали свічку!». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників.