Семінар-навчання міського та сільських голів Гадяцького району

Стало доброю традицією проведення навчання сільських голів району. За ініціативи Гадяцької районної ради, на території Рашівської та Лисівської сільських рад відбувся семінар-навчання міського та сільських голів району. У роботі семінару-навчання взяли участь депутати Полтавської обласної ради Володимир Беседа та Анатолій Попельнюх, заступник голови районної ради Надія Коваленко, заступники голови райдержадміністрації Григорій Мисюра та Ігор Іванюта.

Було проаналізовано хід проведення двомісячника благоустрою сільських населених пунктів району, розглянуто порядок нарахування та сплати податків і зборів, які зараховуються до місцевих бюджетів.

Учасники семінару ознайомилися із умовами проживання мешканців Рашівського будинку-інтернату загального типу, перспективним досвідом роботи виконкому Лисівської сільської ради по облаштуванню опалення сільського Будинку культури.

У Лисівці відбулася конференція Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування „Гадяччина“, на якій затверджено план роботи асоціації на 2011 рік та розглянуто ряд інших питань. Вів конференцію голова асоціації Олександр Міняйло.