Вклонилися землякам, які пройшли горнило Чорнобиля

14 грудня у Гадячі тематичні заходи до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розпочалися мітингом у міському парку «Перемога», в якому взяли участь голова районної ради Володимир Нікітенко, заступники голови райдержадміністрації Іван Волощук та Сергій Бондаренко, заступник міського голови Михайло Харлан, голова районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль» Віталій Биченко, чорнобильці, громадськість. До меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля» присутні поклали вінки та квіти.

Потому у кіноконцертному залі «Дружба» відбулися тематичні урочистості і концерт. «Щиро дякую усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 29 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати катастрофу, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської трагедії», - говорив у вітальному слові Володимир Нікітенко.

За активну громадську роботу, спрямовану на соціальний захист громадян, що постраждали під час ліквідації, нагороджено ліквідаторів-чорнобильців: Василя Андрушечка – Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації, Олександра Харчину – Подякою.