Прийняли районний бюджет – 2016

18 грудня відбулася третя сесія Гадяцької районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь депутат обласної ради Володимир Савченко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко та його заступник Сергій Бондаренко, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій. Вів пленарне засідання голова районної ради Володимир Нікітенко.

Перед початком сесії Олексій Матюшенко передав секретарю міської ради Григорію Сафонову документи на квартиру для сім'ї загиблого учасника АТО Ігоря Жадька.

Депутати внесли зміни до районних програм економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2015 рік; розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2015 – 2017 роки; розвитку регіонального ландшафтного парку «Гадяцький»; підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів,

ветеранів війни та праці на період 2015-2016 роки; соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО та мобілізованих на 2013-2020 роки та до районного бюджету на 2015 рік.

 

Сесія розглянула та затвердила Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2016 рік; захисту населення і територій Гадяцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 – 2017 роки; соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016 рік; надання соціальних послуг соціально вразливим верствам населення на безоплатній основі на 2016-2018 роки; профілактики злочинності та правопорушень на 2016 – 2020 роки; підготовки юнаків до військової служби та призову до лав збройних сил України та інших військових формувань на 2016 рік; оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки; «Молодь Гадяччини» на 2016 рік; розвитку фізичної культури і спорту на 2016 – 2020 роки; «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки; розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016 -2020 роки; реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Гадяцького району на 2016-2020 роки; розвитку архівної справи у Гадяцькому районі на 2016-2018 роки; розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018.

Депутати одноголосно затвердили районний бюджет на 2016 рік. Доходи та видатки визначено у сумі 175203,587 тис. грн. По прийняттю Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» районний бюджет, при необхідності, буде відкориговано.

Сесія прийняла рішення про план роботи районної ради на наступний рік, затвердила спільне розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради щодо використання коштів цільового фонду, положення та склад комісії для формування списку народних засідателів Гадяцького районного суду Полтавської області на 2015-2017 роки.

За клопотанням Краснолуцької сільської ради депутати районної ради дали дозвіл на встановлення меморіальних дошок Ільченку Сергію Анатолійовичу, який віддав життя, виконуючи обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України, на фасаді приміщення Хитцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Сергієнку Миколі Івановичу за значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток Краснолуцької територіальної громади, посмертно, на фасаді приміщення Краснолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Районна рада надала згоду Гадяцькій районній організації інвалідів та Гадяцькому центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на проведення капітальних ремонтів, прийняла рішення про вихід зі складу засновників та передачу індивідуально-визначеного, нерухомого майна і видатків установ галузі «Освіта» та «Культура» Гадяцькій міській раді.

У різному виступили депутати Петро Пилипенко, Світлана Гайдабура, Анатолій Цимбал.

Активну участь у розгляді питань порядку денного сесії взяли голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, депутати районної ради Іван Кревсун, Зеновій Шморгун, Василь Андрушечко.