Вшанували борців за волю і незалежність України, Героїв «Небесної Сотні», Героїв АТО

22 січня, у день 97-річчя воз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки гадячани поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Вшанувати подію, що стала визначною в українській історії, прийшли районна та міська влада, працівники відділів, управлінь та структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, міськвиконкому, представники державних підприємств, установ, організацій.

З нагоди свята перед присутніми виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко та заступник міського голови Михайло Харлан.

«Відзначення Дня Соборності, вшанування борців за волю і незалежність України, Героїв «Небесної Сотні», Героїв АТО, які віддали життя за територіальну цілісність, честь, свободу і незалежність України – це не лише суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок. Український народ, прийдешні покоління повинні берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Від імені районної ради, депутатського корпусу, особисто від себе я щиро вітаю вас з нашим національним святом. Від душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, миру і плідної праці. Нехай усе задумане на користь і благо нашої країни та її громадян буде успішно реалізоване», - промовив голова районної ради Володимир Нікітенко.