Вшанували пам’ять видатного земляка

26 січня у селі Красна Лука Гадяцького району на фасаді місцевої школи відкрили меморіальну дошку земляку, поважній людині, Заслуженому працівникові транспорту України, Почесному залізничнику, кандидату технічних наук Сергієнку Миколі Івановичу.

У церемонії відкриття взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, сільський голова Віктор Романенко, рідні, учні та вчителі, жителі села.

Микола Іванович безмежно любив життя, любив людей, любив свій мальовничий край. Він багато зробив корисного для Красної Луки, для міста Гадяча. Протягом 2008-2012 років організував та повністю профінансував роботи по капітальному ремонту Краснолуцького СБК, сільської бібліотеки, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, оснащенню теплогенераторної до СБК та спортзалу, встановленню знаку при в’їзді в село Красна Лука, постійно надавав матеріальну допомогу при проведенні урочистостей та масових заходів. Допомагав у спорудженні Свято-Михайлівської церкви у місті Гадячі, ремонті залізничної станції м. Гадяч. Микола Іванович користувався заслуженим авторитетом жителів сільської територіальної громади і району в цілому. Занесений до Книги Пошани Гадяцького району.

Понад 30 років Микола Іванович віддав залізничній галузі. Він вирізнявся високими організаторськими здібностями, наполегливістю і рішучістю у роботі, зробив вагомий внесок в успішне функціонування і розвиток залізничного транспорту.

Його трудова діяльність розпочалася у 1981 році після закінчення Харківського інституту залізничного транспорту. Він пройшов шлях від майстра з ремонту тепловозів локомотивного депо Волноваха Донецької залізниці, начальника Головного управління локомотивного господарства Укрзалізниці, начальника Придніпровської та Донецької залізниць до першого заступника генерального директора Укрзалізниці, головного радника генерального директора.

Микола Іванович був людиною із чуйним серцем, щирою душею та відзначався неабияким професіоналізмом і винятковою відданістю обраній справі. Він завжди користувався заслуженим авторитетом і повагою всіх, хто працював поруч.

За високі досягнення в роботі Миколу Івановича нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Ради СНД, дипломом Організації співробітництва залізниць, знаком «Почесний залізничник». Він кавалер знака «Залізнична Слава».

Саме такими людьми і славиться рідний край, на таких людей слід рівнятися підростаючому поколінню. Сергієнко Микола Іванович ніколи не буде забутий вдячними нащадками за свої добрі справи.