Депутати обласної та районної рад, керівники району завітали у села

7 лютого у селах Вельбівка, Соснівка, Лютенька Гадяцького району відбулися зібрання жителів, на яких сільські голови звітували про свою діяльність за 2015 рік у контексті виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджетів відповідних сільських рад.

Із жителями місцевих громад зустрілися голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, депутати обласної ради Олександр Сухань та Анатолій Попельнюх, депутати районної ради Світлана Гайдабура, Олександр Сірик, Сергій Скрипка, Іван Гурський, працівники районної ради, відділів райдержадміністрації.

Сільські голови поінформували про зроблене, проблеми, перспективи, напрацювання та про плани на 2016 рік. Основну увагу приділили питанню використання коштів бюджетів сільських рад, говорили про виконання соціальних угод. Наголошено, що місцеві сільськогосподарські підприємства проводять розчищення снігу по селах, ремонт закладів соціальної сфери, допомагають учасникам АТО та членам їх сімей.

Мешканці громад активно спілкувалися з районними керівниками та сільськими головами. Найбільше селяни переймаються низькими закупівельними цінами на молоко і сподіваються на підтримку та допомогу у вирішенні своїх проблем, мають надію, що ситуація покращиться.

Крім того людей турбує неконтрольована вирубка лісів та лісосмуг, погані дороги. Обговорили й земельні питання. Орендарі земель запевнили, що готові розірвати угоди користування землею задля виділення її учасникам АТО.