Прозвітував перед громадою

13 лютого у селі Веприк, що на Гадяччині, відбулися загальні збори громадян за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, депутатів районної ради Олексія Ющенка, Тамари Буханець, Івана Ковальова, Ігоря Близнюка, директора СТОВ імені Духова Григорія Буймистра, керівників соціальних закладів села.

Селяни заслухали звіт сільського голови про роботу за 2015 рік. У своєму виступі Віктор Золотарьов розповів про наповнення та виконання бюджету сільської ради, охарактеризував роботу закладів соціальної сфери, установ, що функціонують на території села. Окремо зупинився на виконанні соціальної угоди сільськогосподарськими підприємствами. Болючим у населеному пункті є питання стихійних сміттєзвалищ, тож керівник громади закликав односельців свідомо ставитися до даної проблеми та разом боротися із нею. Григорій Буймистр запропонував у рахунок соціальної угоди налагодити централізований вивіз сміття для недопущення в подальшому виникнення нових звалищ.

Після звіту громада обговорила наболілі питання. Дехто критикував сільського голову за роботу, інші підтримували його, мовляв, не помиляється лише той, хто нічого не робить. Селяни скаржилися на якість ремонту доріг, які не пройшли випробування зимою. Уже не один раз озвучене питання низьких закупівельних цін на молоко, несанкціонованого вибирання піску, освітлення вулиць. Піднімалося питання пільгового проїзду. Сільський голова зазначив, що цьогоріч із сільського бюджету виділено 20 тис. грн для підвезення до райцентру пільгових категорій громадян. Крім того, у разі перевиконання бюджету кошти буде виділено на освітлення вулиць та ремонт доріг.

У порядку денному зібрання було також питання демонтажу пам’ятника Леніну, який знаходиться не території села. Після тривалого обговорення громада вирішила його прибрати.

Перед селянами виступив також директор СТОВ імені Духова Григорій Буймистр. Він розповів про використання земельних ділянок-паїв, орендну плату та виконання соцугоди. Перед пайовиками підприємство розрахувалося, соціальну угоду виконало повністю.

Потому слово взяв голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко. Він детально розповів про формування бюджету сільської ради, надання субвенцій та окреслив, на які цілі заплановано використати кошти у 2016 році.

Насамкінець перед громадою виступив голова районної ради Володимир Нікітенко. Він подякував селянам за активну участь у зібранні та небайдужість до вирішення місцевих питань.