Провели засідання президії

16 лютого відбулося засідання президії Гадяцької районної ради, де було попередньо обговорено питання порядку денного чергової п’ятої сесії районної ради та вирішено скликати її пленарне засідання 26 лютого. Зокрема, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку, а також про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території району у 2015 році.

У різному виступила голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Світлана Гайдабура, повідомивши, що усі сільські ради прийняли рішення про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів району.

У роботі зібрання взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. Вів засідання президії голова районної ради Володимир Нікітенко.