Опрацювали шляхи збереження дорожнього покриття

30 березня голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко та депутатський корпус району взяли участь у нараді при голові райдержадміністрації з питань ремонту доріг на території району, розчистки узбіч та відновлення полоси відводу доріг, обмеження руху важковагового транспорту та подальшої експлуатації мосту через р. Псел у райцентрі. На нараді були присутні представники Служби автомобільних доріг у Полтавській області, управління інфраструктури і туризму обласної державної адміністрації, сільські голови, представники громадської та народної рад, відділів райдержадміністрації та районної ради.

Представники Служби автомобільних доріг ознайомили присутніх з результатами комісійного огляду автомобільних доріг державного і місцевого значення. Обговорено питання ремонту доріг на умовах співфінансування із залученням коштів обласного, районного бюджетів, а також коштів сільських рад. На ремонт усіх доріг в районі фінансування не вистачає, тож визначений перелік тих, які потребують ремонту в першу чергу.

Потому говорили про важковаговий транспорт, який з року в рік порушує правила дорожнього руху, розбиваючи тим самим і без того не дуже якісне дорожнє покриття. Особливо активними в обговоренні піднятих питань були депутати районної ради Анатолій Цимбал, Олександр Міняйло, Петро Пилипенко, Віктор Оробей, Василь Андрушечко, Зеновій Шморгун. Контроль за ремонтом доріг в районі та обмеженням руху багатотонних вантажівок – основні шляхи збереження дорожнього покриття на належному рівні.

Говорили на нараді і про аварійний стан Гадяцького мосту. Для його реконструкції потрібно щонайменше 45 млн грн, яких також на даний час немає.