У пам'ять про загиблого земляка відкрили меморіальну дошку та посадили дуба

6 квітня у с.Хитцях Краснолуцької сільської ради Гадяцького району на фасаді місцевої школи відкрито меморіальну дошку на честь Сергія Ільченка – учня цієї школи, учасника АТО, який загинув під час нападу диверсійно-розвідувальних груп у смт Луганське Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України.

У церемонії відкриття взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, Краснолуцький сільський голова Віктор Романенко, представники військкомату, рідні, друзі загиблого, педагоги, учні та жителі села.

«На прикладі Сергія ми виховуватимемо у підростаючого покоління почуття патріотизму. Того патріотизму, з яким сьогодні воїни йдуть у бій і віддають свої життя за цілісність та незалежність України. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв. Любіть Україну! Тримайте порох сухим! Слава Україні! Героям слава!» - мовив у своєму виступі Володимир Нікітенко.

Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання, запалили свічі і поклали квіти до меморіальної дошки. Освятив її благочинний Гадяцького району ієрей Олег Пограничний.

У пам'ять про Сергія на подвір’ї школи його однокласники посадили дуба.

Довідково: Сергій Ільченко народився 3 вересня 1975року в м. Гадяч. Хитцівську неповну середню школу закінчив у 1990 році. 31 березня 2015 року був призваний до лав Збройних Сил України під час четвертої хвилі часткової мобілізації . Загинув 13 вересня 2015 року. Похований у с. Книшівка Гадяцького району.Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).