Працювали спільно постійні комісії

14 квітня відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Депутати розглянули питання догляду за полезахисними лісосмугами району. З метою дотримання лісового, природоохоронного законодавства для належного догляду, захисту та відтворення полезахисних лісових смуг, постійна комісія районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування рекомендувала райдержадміністрації підготувати проект Звернення чергової сесії Гадяцької районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням невідкладно на законодавчому рівні визначити статус земель, зайнятих під полезахисними лісовими смугами, що знаходяться в колективній власності та визначити механізм передачі їх у користування.

Комісії рекомендували сесії районної ради внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку на 2016 рік, Програми забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік, Положення про порядок призначення керівників підприємств, установ, організацій, які належать до спільної власності територіальних громад району, та до районного бюджету на 2016 рік.

Депутати розглянули питання реформування друкованого засобу масової інформації та редакції газети «Гадяцький вісник» та рекомендували сесії прийняти відповідне рішення.

Комісії погодили кандидатури на посади директорів загальноосвітніх шкіл району та розглянули ряд майнових питань.

У роботі комісій взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко.

Вели засідання голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном Анатолій Цимбал та голова постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Світлана Гайдабура.