Відбулась сесія районної ради

14 липня під головуванням Володимира Нікітенка відбулося пленарне засідання десятої позачергової сесії Гадяцької районної ради сьомого скликання.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2016 рік. Основну частину з перевиконання районного бюджету -1 млн. грн. виділено на поточний ремонт доріг - Гадяч – Степаненки -100 тис.грн. ; Краснознаменка – Петрівка – Роменська на території Сергіївської сільської ради -200тис.грн.; с.Лютенька -200тис.грн.;Веприк – Бобрик –Педоричі -200тис.грн.;Гадяч – Сватки –Синівка -200тис.грн.;Харківці (Гадяч –Миргород)_ -200тис.грн. Окрім цього, кошти нафтогазового комплексу – на поточний ремонт відрізку дороги Білопілля – Терни –Л.Долина –Гадяч -100тис.грн.та на поточний ремонт відрізку дороги Хитці –Плішивець -200тис.грн.

Сесія внесла зміни до ряду районних програм: забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік(100тс.грн.); інформатизації Гадяцького району на 2016 рік (199,5 тис.грн.); оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 -2019 роки(120 тис.грн.);соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013 -2020 роки(41 тис.грн.).

Депутати прийняли рішення про прийняття права на здійснення видатків на охорону здоров'я від Гадяцької міської ради у 2017 році та внесли зміни до районного бюджету на 2016 роки. На установи освіти району видатки збільшено на 590 тис.грн., на центральну районну лікарню – на 836 тис.грн., по Центру первинної медико – санітарної допомоги – на 620 тис.грн.,на установи культури -290 тис.грн..

У різному уповноважений представник фракції районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Світлана Гайдабура звернулася до депутатів із пропозицією підготувати Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо запровадження мораторію на підвищення з 1липня 2016 року тарифів на житлово –комунальні послуги. Депутати вирішили попрацювати над проектом рішення і внести його на розгляд чергової сесії районної ради.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Сухань, голова районної державної адміністрації Олексій Матюшенко, його заступник Сергій Бондаренко, сільські голови, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації.