Зустріч голови обласної ради з активом Гадяцького району

14 липня, у рамках робочої поїздки по Гадяцькому району, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зустрівся з депутатами районної ради та активом району.

Олександр Юрійович розповів про роботу Полтавської обласної ради та її виконавчого апарату , впровадження новітніх технологій - електронного самоврядування,електронного аукціону, системи Prozorro при державних закупівлях, конкурсі проектів районних, сільських рад та об'єднаних територіальних громад.

Депутати районної ради Віктор Оробей, Іван Кревсун, Олексій Уманцев цікавилися, як обласна рада лобіює питання про виплату ренти від видобутку вуглеводнів таким нафтогазоносним районам, як Гадяцький; чи планує обласна рада виділяти кошти на ремонт аварійного мосту через р.Псьол у м.Гадячі та на вирішення інших проблемних питань.

Міський голова Гадяча Володимир Нестеренко, сільські голови Ігор Лідовий (Сергіївка) ,Тетяна Мілька (Книшівка), Іван Кудінов (Березова Лука), Олександр Усик (Сватки) запитували про об'єднання територіальних громад, земельні питання; голова районної організації спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО Микола Фісун підняв питання пільгового перевезення по області та плати за послуги ЖКГ для ветеранів.

Потому голова обласної ради у депутатській кімнаті провів особистий прийом громадян м.Гадяча та району ( звернулося 19 чоловік по вирішенню проблем різного характеру).