Святкують трударі полів і ферм

18 листопада у кіноконцертному залі «Дружба» у Гадячі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З доповіддю та словами привітання першим виступив в.о. начальника управління агропромислового розвитку Гадяцької райдержадміністрації Сергій Паниця. За 10 місяців 2016 року зібрано 1278 тис. тонн зерна. Аграрії нашого району кожного року досягають високої середньої урожайності зернових і зернобобових культур. Цьогорічної осені озимі культури посіяно на площі 11,5 тис. гектар. На даний час вони перебувають переважно у задовільному стані. Значний внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва району здійснюють і фермерські господарства, яких налічується уже 50. Гадяцький район один із лідерів тваринницької галузі,а по валовому надою молока утримує стабільне 2 місце серед районів області.

Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, працівників харчової і переробної індустрії вітали також голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, голова Ради сільгоспвиробників району Віталій Крат, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Микола Куліш.

Виступаючі бажали працівникам та ветеранам сільського господарства щедрих врожаїв, енергії, міцного здоров'я, щастя, добра та миру.

«Сьогодні в селах нашого району працюють заклади освіти, охорони здоров'я, культури та інші установи соціальної сфери дякуючи сільському господарству. Я твердо переконаний, що з кожним роком працівники сільського господарства відіграватимуть все важливішу роль у суспільстві, в усьому світі…

Щиро дякую керівникам і спеціалістам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, працівникам харчової та переробної індустрії, усім трудівникам полів і ферм, які вирощують хліб, овочі і фрукти, виробляють молоко, м'ясо, яйця та інші продукти харчування, бо від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров'я та добробут наших громадян.

Низький уклін за ваші мозолясті руки, які знають справжню ціну хлібу», - говорив у своєму виступі Володимир Нікітенко.

За вагомі здобутки, особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята ряд працівників та ветеранів сільського господарства району нагороджені грамотами і подяками Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації, Гадяцької районної ради та райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та об'єднання Ради сільгоспвиробників району, районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт за участі творчих колективів району.