У Гадяцькому районі продовжують допомагати АТО

14 лютого голова районної ради Володимир Нікітенко та голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко від гадяцької громади передали відремонтований автомобіль УАЗ-452 та продукти харчування і особистої гігієни у зону АТО. Днями за кошти Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Гадяччина» для ремонту автомобіля закуплено шини, акумулятор, радіатор, тосол, пальне та інші запчастини на загальну суму майже 9 тис. грн. (Минулого року авто придбали через аукціон,на місцевому вентиляторному  заводі «Горизонт» обшили бронею, в автомайстернях району відремонтували двигун за кошти Асоціації).

Серед провізії – горох, вівсянка, пшенична та перлова крупи, олія, томатна паста, шкарпетки, мило, зубні пасти, туалетний папір, паперові рушники, станки для бриття, свічки на загальну суму 11, 5 тис. грн. Одне із господарств району безкоштовно надало 87 кг м’яса.

Автомобіль разом із вантажем українським захисникам доставить майор 80 окремої десантно-штурмової бригади, уродженець Львівщини Роман Сегейда разом із сержантом Василем, які у 2014 році були на блокпостах нашого району.

Районні очільники, керівники установ, організацій, сільські голови району під час апаратної наради у голови райдержадміністрації урочисто провели бійців у зону АТО із побажаннями повернутися здоровими, неушкодженими та з перемогою.