Відбулася позачергова сесія Гадяцької районної ради

6 жовтня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася двадцять шоста позачергова сесія Гадяцької районної ради сьомого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 31 депутат районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко, секретар міської ради Григорій Сафонов, сільські голови району, представники правоохоронних органів, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, представники ЗМІ.

Депутати внесли зміни до Програм економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2017 рік; забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік; розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки, районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки, Цільової соціальної програми захисту населення і територій Гадяцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки, районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування Гадяцького району на 2016-2017 роки.

Рішенням районної ради було внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік. Зокрема, доходи збільшено на суму 4 млн. 942 тис. грн., видатки – на 4 млн. 967 тис. грн.

Районна рада погодила проведення капітального ремонту частини приміщень терапевтичного та офтальмологічного відділень Гадяцької центральної районної лікарні і Гадяцької районної дитячої бібліотеки та розглянула ще низку майнових питань.

Депутати відхилили пропозицію Гадяцької міської ради щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Гадяцького району у комунальну власність територіальної громади міста Гадяча, в особі Гадяцької міської ради, Гадяцької дитячої музичної школи та Гадяцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Також були розглянуті інші питання порядку денного сесії.

.