Провели сесію та відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 28 позачергова сесіяГадяцької районної ради 7 скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко, заступник Олександр Шаповал,представники правоохоронних органів району,голова Сергіївської ОТГ Ігор Лідовий, заступник міського голови Михайло Харлан, сільські голови району, ветерани місцевого самоврядування, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації,причетні до підготовки проектів рішень сесії,ЗМІ.

Депутати внесли зміни до діючих районних програм та бюджету на 2017 рік,розглянули та затвердили майнові і земельні питання.

Районна рада вирішила призначити Віру Шаповал на посаду головного лікаря комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» як таку, що пройшла конкурсний відбір, на умовах трудового контракту строком на 3 роки.

На сесії прийнято Звернення до депутатів Гадяцької міської та Сергіївської сільської ради щодо фінансової підтримки об’єктів спільного користування у 2018 році.

Також депутати прийняли та вирішили направити до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України Звернення щодо продовження мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

По завершенню сесії відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.

Традиційно підбито підсумки районного конкурсу «Краща рада року».

І місце отримала Петрівсько-Роменська сільська рада (сільський голова -Валентина Бугайова);

ІІ місце – Рашівська (сільський голова – Володимир Омельченко);

ІІІ місце – Лютеньська (сільський голова – Олександр Захлистенко).

Відповідно до положення про Конкурс, переможцям у 2018 році гарантовано першочергове право на співфінансування з районного бюджету спорудження об’єкту соціальної інфраструктури на території сільської ради в розмірі 120, 80 та 50 тис. грн. відповідно.

«Кращим секретарем ради» у 2017 році визнано Тетяну Шамрай з Ручок.

«Кращим головою постійної комісії районної ради» - голову постійної комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації Віктора Ороб’я.

«Кращим депутатом районної ради» - голову постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної полі піки, спорту та туризму Світлану Гайдабуру.

«Кращим працівником ради» -головного спеціаліста-координатор проектів та інвестиційних програм ресурсного центруГадяцькоїрайонної радиОльгу Киричко.

Почесні грамотита подяки районної ради і райдержадміністрації отримали депутатї районної ради Іван Гурський, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Тетяна Колінько, ветерани місцевого самоврядування району: Алла Романюк,Григорій Сахно, Петро Субота, Іван Приходько.

Святковий настрій присутнім подарували вокальні та хореографічні колективи районногобудинку культури.