Батьківщина Раїси Кириченко вітала гостей

17 жовтня у рамках Національного проекту "Україна – Раїсі Кириченко", учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні XX - XXI століть» побували на батьківщині Раїси Кириченко в с. Корещина.

Сюди з’їхалися делегації з Рівного, Ужгорода, Харкова, Києва, Полтави та інших регіонів України. Завітали сюди і представники української діаспори з Білорусі, міста - героя Мінськ, аби відвідати місця, де народилася відома українська співачка, доторкнутися до витоків її неперевершеного таланту, познайомитися і поспілкуватися один з одним і ще раз оцінити вагому роль народної артисткм України у культурному житті нашої держави та ближнього зарубіжжя.

До присутніх звернувся голова районної ради Олександр Феденко, наголосивши, що скільки б гарних, щирих і теплих слів не було б сказано про нашу славну Берегиню української пісні Раїсу Кириченко та все одно буде мало, адже неможливо повністю осмислити і оцінити всю велич її неперевершеного таланту.

Старший викладач кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка Гліб Кудряшов подякував педагогічному і учнівському колективам Землянківської ЗОШ І - ІІІ ступенів ім. Раїси Кириченко та місцевій територіальній громаді, які свято примножують і бережуть пам’ять про свою славну землячку та вручив Грамоти Полтавської обласної ради директору школи Наталії Костиренко, заступнику директора з виховної роботи Вікторії Срібній та сільському голові Сергію Расторгуєву.

Для учасників конференції у Землянківському сільському Будинку культури відбулася концертна програма «Голос рідної землі».