Плідна співпраця — запорука успіху

26 листопада відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврдування при голові Глобинської районної ради на базі Фрунзівської сільської ради. Провів засідання голова районної ради Олександр Феденко. Взяв участь у нараді голова райдержадміністрації Валерій Ведмідь.

Перед початком наради Фрунзівський сільський голова Любов Сніг та керівник місцевого господарства, депутат районної ради Микола Мироненко ознайомили учасників наради з об'єктами соціальної сфери територіальної громади. Голови місцевих рад відвідали Фрунзівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, дитячий садочок «Пролісок», фельдшерсько-акушерський пункт, де скрізь відчувалася рука господаря і тісна співпраця між органами місцевої влади та базовим підприємством.

Після екскурсії селом у залі сільського Будинку культури відбулася пленарна частина засідання.

Заступник голови районної ради анатолій Рибалко проінформував членів Координаційної ради про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Порекомендував головам місцевих рад району взяти в 2014 році участь у Всеукраїнському конкурсі та обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, враховуючи особливості оновленої методики щодо підготовки і подання проектів та передбачити в бюджетах рад кошти на розробку необхідної для участі в конкурсі проектно-кошторисної документації.

Про співпрацю з органами внутрішніх справ та стан матеріально-технічного забезпечення дільничних інспекторів міліції в районі доповів заступник начальника РВ УМВС України в Полтавській області, начальник міліції громадської безпеки Олександр Гордійчук. Після обговорення даного питання, Координаційна рада рекомендувала головам рад та працівникам Глобинського РВ УМВС проводити профілактично-роз'яснювальну роботу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та населення району щодо стану правопорядку, формування свідомості людей, особливо молоді, правової культури, негативного ставлення до суспільно небезпечних явищ, підняття престижу служби дільничних інспекторів.

З інформацією про організацію робіт із землеустрою на території району виступив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, зазначивши, що на даний час на території Глобинського району повністю завершено роботи по проведенню повторної нормативно-грошової оцінки населених пунктів та проводиться інвентаризація земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Також учасники наради заслухали питання про координацію роботи по захисту прав дітей, про стан підвезення школярів до навчальних закладів району та про створення системи електронної бази даних дошкільних навчальних закладів району.

З усіх питаннь порядку денного було прийнято відповідні рішення.

Голова районної ради Олександр Феденко, підбиваючи підсумки наради, подякував головам місцевих рад за плідну співпрацю.