Основний фінансовий документ ухвалено

30 січня відбулася двадцять третя (позачергова) сесія Глобинської районної ради шостого скликання. Провів пленарне засідання голова районної ради Олександр Феденко. У сесії взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Замикула, голова районної державної адміністрації Валерій Ведмідь, депутат обласної ради Тетяна Хлонь, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, голови місцевих рад.

За пропозицією голови районної ради, перед початком роботи сесії депутати та всі присутні вшанували пам'ять загиблих під час протестних акцій у Києві громадян хвилиною мовчання.

На розгляд сесії було винесено бюджетні питання, які цього ж дня розглядалися на спільному засіданні постійних комісій. Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Замогильної, депутати одностайно ухвалили районний бюджет на 2014 рік. Вирішили установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік у сумі 160286,3 тис.грн., у тому числі дотацію вирівнювання у сумі 54 788,2 тис.грн., додаткові дотації з державного бюджету у сумі 1465,6 тис.грн., кошти, що надходять до районного бюджету з міського та сільських бюджетів у сумі 5 884,2 тис. грн., субвенції в сумі 59 589,0 тис. грн. та затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2014 рік у сумі 160 286,3 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 158 220,3 тис.грн та видатків спеціального фонду бюджету – 2 066,0 тис.грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів та головними розпорядниками коштів. Також депутати прийняли рішення про внесення змін та доповнень в районний бюджет на 2014 рік.