У Глобинській районній раді нове керівництво

26 лютого відбулося пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії Глобинської районної ради. У роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Валерій Ведмідь, керівники місцевих рад, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районних організацій, установ, представники громадськості, Народної ради, духовенства та засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії всі присутні вшанували пам’ять про людей, які загинули під час силових протистоянь у Києві покладанням квітів, запаленням лампадок та хвилиною мовчання.

Розпочалося засідання з оприлюднення заяв голови районної ради Олександра Феденка та заступника голови районної ради Анатолія Рибалка про дострокове припинення своїх повноважень.

Анатолій Рибалко поінформував присутніх про ліквідацію районної організації Партії регіонів та про розпуск фракції Партії регіонів в районній раді.

Заслухавши виступи представників Народної ради, депутати перейшли до розгляду питань про обрання голови районної ради та його заступника.

За результатами таємного голосування головою Глобинської районної ради обрано депутата районної ради від фракції ВО «Батьківщина» Віталія Харченка, заступником голови районної ради - депутата районної ради від фракції ВО «Батьківщина» Віталія Москаленка.

Новоообраний голова подякував громаді за довіру та висловив надію на плідну співпрацю.