На порядку деннному — суспільно-політична ситуація

4 березня голова Глобинської районної ради Віталій Харченко провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Першочергово було внесено зміни до складу Координаційної ради , а саме: виведено зі складу ради Олександра Феденка і Анатолія Рибалка та включено до складу ради новообраних голову та заступника голови районної ради.

Голови місцевих рад, заслухавши інформації районного військового комісара Вадима Прєснова та заступника голови районної ради Віталія Москаленка, обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні. З метою захисту національних інтересів, недопущення ескалації соціальної напруги, учасники засідання одностайно схвалили звернення голів місцевих рад району до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та жителів району, де засуджується військова агресія Російської Федерації проти України та звучить заклик до жителів Глобинського краю - зберігати у цей надскладний час витримку та спокій, а всі політичні сили повинні згуртуватися, щоб захистити суверенітет та територіальну цілісність України.

Сотник Глобинської сотні самооборони Ярослав Химинець проінформував присутніх про створення громадського формування на добровільних засадах, про розроблення Статуту, яким буде визначатися правове поле дії даної організації та про тісну взаємодію з правоохоронними органами.

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Ліна Савченко дала роз'яснення посадовим особам місцевого самоврядування району по змінах у декларуванні доходів за 2013 рік.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рекомендації.