Працювали депутатські комісії

11 квітня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Глобинської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Віталій Харченко, виконуючий обов?язки голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, заступник голови районної ради Віталій Москаленко.

У ході засідання депутати опрацювали звіти про виконання у 2013 році цілого ряду програм: «Економічного і соціального розвитку Глобинського району», «Організаційного забезпечення ведення реєстру виборців», «Соціального розвитку сільських населених пунктів району», «Підтримки кредитування індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства району», «Інвестиційного розвитку району», «Підтримки і розвитку Глобинського радіомовлення «Голос Глобинщини».

Члени комісій заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Замогильної та рекомендували сесії районної ради затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік з урахуванням офіційних трансфертів по доходах в сумі 148 577 513 грн., видатках – в сумі 149 769 411 грн. та кредитуванню спеціального фонду- 55 000 грн.

Також депутати підтримали пропозицію передати кошти (бюджетні трансферти) в сумі 26 400 грн. для обслуговування, надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам, які проживають у Глобинському районі, на утримання та розвиток міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради, де саме надаються реабілітаційні послуги. Розглянули питання про організацію громадських робіт в Глобинському районі на 2014 рік, про внесення змін та доповнень до районних програм, про керівників суб?єктів господарювання спільної власності територіальних громад району, про надання дозволу на списання майна,про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Глобинського району та земельні питання.

\