Броварківська громада не виживає, а живе...

23 грудня саме в цьому мали змогу пересвідчитись голови місцевих рад Глобинського району, які побували у Броварках, де відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврдування при голові районної ради. Провів засідання голова районної ради Віталій Харченко. Взяли участь у нараді виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, заступник голови районної ради Віталій Москаленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

Перед початком засідання Броварківський сільський голова Олексій Пиркало ознайомив учасників наради з об'єктами соціальної сфери територіальної громади. Голови місцевих рад відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та дитячий навчальний заклад «Веселка». Скрізь відчувається рука господаря. Приміщення відремонтовано, поміняно вікна на енргозберігаючі склопакети, перекрито дах у дитячому садку, збережено ФАПи і амбулаторію, впорядковано їх території.

Після оглядової екскурсії селом відбулася пленарна частина засідання.

Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Пономарьов проінформував членів Координаційної ради про підготовку та впровадження інвестиційних проектів у сфері житлово-комунального господарств та інфраструктурі населених пунктів району. Порекомендував головам місцевих рад району у 2015 році розробити та подати на реєстрацію проекти, що стосуються енергозбереження, альтернативних видів палива, проведення модернізації та заміни котлів.

Про співпрацю територіальних громад з адміністраціями шкіл по зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів вів мову начальник відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Василь Вакуленко. Також, скориставшись нагодою, Василь Олександрович виконав приємну місію — вручив Грамоти та висловив подяку за постійну турботу про загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади, забезпечення сучасних умов навчання і виховання та особистий внесок у розвиток освіти Глобинщини Броварківському сільському голові Олексію Пиркалу, Глобинському міському голові Станіславу Джусю, Пронозівському сільському голові Степану Скрилю, Фрунзівському — Любові Сніг, Жуківському — Ользі Козіній, Погребівському — Ользі Бойчич, Гриньківському — Людмилі Оксанчук та Обознівському — Івану Степаненку.

Потім завідувач Броварківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Вікторія Біла розповіла і продемонструвала присутнім порядок надання долікарської допомоги в екстренних ситуаціях.

Голова районної ради Віталій Харченко, підбиваючи підсумки наради, подякував головам місцевих рад за плідну співпрацю.