Основні заходи обласної ради з 21 по 27 травня

e-mail Друк PDF

- 22 травня запланована робоча поїздка голови обласної ради О.Ю. Біленького до Котелевського району.

- 22 травня о 16-00 у к. 422 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учаcників бойових дій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.Про ситуацію щодо нанесення тілесних ушкоджень журналісту Ярославу Журавлю, що мала місце 18 травня 2018 року та вжиття заходів щодо недопущення в подальшому протиправних вчинків по відношенню до працівників засобів масової інформації.

2.Про розгляд кандидатур для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради нагрудним знаком «За вірність народу України»

3.РІЗНЕ.

- 23 травня об 11-00 у к. 422 має відбутися засідання комісії з упорядкування проведення консультацій з громадськістю в обласній раді.

- 24 травня о 14-00 у к. 422 плануєтьсязасідання «круглого столу» на тему: «Співпраця ПАТ «Укргазвидобування» з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях на території Полтавської області».

- 24 травня о 10-00 у смт Диканьці має відбутися кущовий семінар «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

- 25 травня об 11-00 на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відкриється Міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум «Відкрий Полтавщину».

- 26-27 травня на базі ПОДОЦ «Маяк», що у с. Головач Полтавського р-ну, заплановані змагання зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.