Книга Пошани Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

ПОЛОЖЕННЯ
про Книгу Пошани Полтавської обласної ради

На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною до Книги Пошани Полтавської обласної ради занесені:

Антонець Семен Свиридонович – Герой України, заслужений працівник сільського господарства України

Кириченко Раїса Панасівна – Герой України, народна артистка України

Коросташов Олександр Григорович – Герой України, заслужений працівник сільського господарства України

Думенко Леонід Васильович – заслужений журналіст України, лауреат міжнародної премії ім. Павла Загребельного (посмертно)

Корост Тетяна Михайлівна – Герой України, заслужений працівник сільського господарства України

Білаш Олександр Іванович – Герой України, народний артист УРСР, народний артист СРСР, лауреат Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка (посмертно)

Брикулець Віктор Михайлович – заслужений художник України

Касьян Микола Андрійович – заслужений лікар України, народний лікар СРСР, (посмертно)

Андрусенко Дмитро Олександрович - молодший сержант (посмертно)

Аранчій Максим Олегович - солдат (посмертно)

Бєлорус Владислав Вікторович - солдат (посмертно)

Біліченко Геннадій Васильович - капітан (посмертно)

Боняківський Валерій Євгенович - старшина міліції (посмертно)

Вихристюк Сергій Григорович - прапорщик (посмертно)

Гадлевський Володимир Володимирович - старший лейтенант (посмертно)

Гнатенко Анатолій Олексійович - солдат (посмертно)

Горбенко Святослав Сергійович - боєць Добровольчого Українського Корпусу (посмертно)

Горячевський Олександр Олександрович - рядовий міліції (посмертно)

Демиденко Микола Юрійович - солдат (посмертно)

Древаль Олексій Вікторович - старший солдат (посмертно)

Зайцев Микола Володимирович - майор (посмертно)

Збицький Максим Володимирович - солдат (посмертно)

Зуєнко Сергій Михайлович - старший сержант (посмертно)

Кириєнко Юрій Володимирович - сержант (посмертно)

Кіт Дмитро Дмитрович - старший сержант (посмертно)

Клименко Євген Олександрович - молодший сержант (посмертно)

Кобіцький Сергій Леонідович - солдат (посмертно)

Козак Борис Сергійович - старший солдат (посмертно)

Крівченко Сергій Федорович - старший солдат (посмертно)

Крутько Роман Іванович - солдат (посмертно)

Кузьменко Віталій Миколайович - рядовий міліції (посмертно)

Кулягін Андрій Олександрович - старший солдат (посмертно)

Курочка Анатолій Михайлович - старший сержант (посмертно)

Куценко Микола Олегович - лейтенант (посмертно)

Кучеренко Владислав Ігорович - старший солдат (посмертно)

Кучін Максим Володимирович - сержант (посмертно)

Лимарь Сергій Вікторович - старший лейтенант (посмертно)

Лифар Анатолій Петрович - солдат (посмертно)

Максимов Олександр Євгенович - капітан (посмертно)

Матвієвський Іван Володимирович - солдат (посмертно)

Матійчук Олександр Сергійович - молодший сержант міліції (посмертно)

Мирінець Вадим Михайлович - солдат (посмертно)

Назаренко Дмитро Миколайович - сержант міліції (посмертно)

Олійник Іван Анатолійович - солдат (посмертно)

Ошека Максим Петрович - молодший сержант (посмертно)

Прохоров Станіслав Миколайович - солдат (посмертно)

Прудій Микола Васильович - солдат (посмертно)

Рущак Руслан Олександрович - старший солдат (посмертно)

Сітяєв Юрій Миколайович - старший солдат (посмертно)

Таранець Станіслав Олексійович - капітан (посмертно)

Терехов Григорій Анатолійович - старший лейтенант (посмертно)

Усс Степан Миколайович - старшина (посмертно)

Федоряка Петро Вікторович - старший лейтенант (посмертно)

Ходак Віктор Григорович - солдат (посмертно)

Цедік Антон Ігоревич - молодший сержант (посмертно)

Часовий Денис Вікторович - солдат (посмертно)

Чепіга Микола Миколайович - солдат (посмертно)

Шевченко Дмитро Іванович - старший солдат (посмертно)

Шляхтич Олександр Валентинович - солдат (посмертно)

Юденко Євгеній Анатолійович - солдат (посмертно)

Сердюк Ігор Миколайович - Герой України, учасник Революції Гідності, активіст Київського Майдану (посмертно)

Черненко Андрій Миколайович - Герой України, учасник Революції Гідності, активіст Київського Майдану (посмертно)

Авраменко Олександр Іванович - молодший сержант (посмертно)

Аврамчук Віктор Вікторович - солдат (посмертно)

Бабенко Віктор Володимирович - старший солдат (посмертно)

Баля Володимир Якович - військовослужбовець (посмертно)

Барвін Дмитро Володимирович - старший солдат (посмертно)

Батир Руслан Іванович - солдат (посмертно)

Безрода Анатолій Миколайович - старший лейтенант (посмертно)

Белей Сергій Григорович - солдат (посмертно)

Білоконь Олександр Вікторович - солдат (посмертно)

Білоус Анатолій Анатолійович - солдат (посмертно)

Білько Віталій Олексійович - сержант (посмертно)

Борильченко Євгеній Володимирович - солдат (посмертно)

Борищак Олексій Андрійович - майор (посмертно)

Василенко Роман Леонідович - військовослужбовець (посмертно)

Вільковський Володимир Вікторович - солдат (посмертно)

Гавеля Богдан Васильович - сержант (посмертно)

Гирман Сергій Миколайович - солдат (посмертно)

Гречко Дмитро Миколайович - солдат (посмертно)

Грицай Антон Юрійович - лейтенант (посмертно)

Гудзенко Юрій Олегович - солдат (посмертно)

Деребченко Андрій Васильович - солдат (посмертно)

Діллер Роман Олександрович - старший сержант (посмертно)

Дудка Юрій Андрійович - солдат (посмертно)

Душа Станіслав Леонідович - старший лейтенант (посмертно)

Єлісєєв Ігор Миколайович - капітан (посмертно)

Жадько Ігор Віталійович - солдат (посмертно)

Жирнов Віктор Анатолійович - старший сержант (посмертно)

Закарлюка Микола Володимирович - молодший сержант (посмертно)

Ільїн Андрій Миколайович - старший лейтенант (посмертно)

Ільченко Сергій Анатолійович - старший солдат (посмертно)

Капацій Роман Володимирович - сержант (посмертно)

Карпенко Олександр Григорович - молодший сержант (посмертно)

Кирилов Антон Сергійович - солдат (посмертно)

Кирилюк Олександр Георгійович - старший солдат (посмертно)

Коваленко Олег Миколайович - підполковник (посмертно)

Кондаков Віталій Олексійович - капітан 3-го рангу (посмертно)

Конопльов Андрій Анатолійович - старший сержант (посмертно)

Коряк Дмитро Володимирович - солдат (посмертно)

Кошлатий Григорій Григорович - старший сержант (посмертно)

Кукса Олег Володимирович - солдат (посмертно)

Лебеденко Іван Анатолійович - солдат (посмертно)

Лисенко В'ячеслав Олексійович - молодший сержант (посмертно)

Лободенко Андрій Іванович - військовослужбовець (посмертно)

Мартинюк Микола Миколайович - солдат (посмертно)

Маслій Антон Олександрович - головний старшина (посмертно)

Мокляк Олександр Сергійович - солдат (посмертно)

Мочалов Олександр Ігорович - солдат (посмертно)

Невідничий Юрій Олександрович - сержант (посмертно)

Никоненко Сергій Григорович - солдат (посмертно)

Носенко Артем Вячеславович - старший солдат (посмертно)

Павленко Роман Віталійович - солдат (посмертно)

Печериця Юрій Анатолійович - старший сержант (посмертно)

Писаренко Василь Григорович - солдат (посмертно)

Подалось Станіслав Володимирович - військовослужбовець (посмертно)

Покладов Андрій Євгенович - старший лейтенант (посмертно)

Пономаренко Олександр Васильович - сержант (посмертно)

Пономаренко Руслан Миколайович - старший сержант (посмертно)

Поросюк Олександр Васильович - старший солдат (посмертно)

Пугачов Вадим Володимирович - молодший сержант (посмертно)

Розуменко Артем Олександрович - солдат (посмертно)

Рябко Максим Олександрович - молодший сержант (посмертно)

Рясков Микола Васильович - солдат (посмертно)

Салогуб Віталій Андрійович - військовослужбовець (посмертно)

Синюк Денис Сергійович - солдат (посмертно)

Сірий Олександр Валентинович - солдат (посмертно)

Смоляр Іван Дмитрович - молодший сержант (посмертно)

Тарасенко Олександр Миколайович - військовослужбовець (посмертно)

Тронько Руслан Миколайович - старший сержант (посмертно)

Фень Олег Леонідович - військовослужбовець (посмертно)

Фролов Олександр Миколайович - молодший сержант (посмертно)

Чирцов Олександр Семенович - боєць добровольчої чоти «Карпатська Січ» (посмертно)

Шабля Михайло Ігорович - старший лейтенант (посмертно)

Шульга Володимир Олександрович - молодший сержант (посмертно)

Щербак Сергій Олександрович - солдат (посмертно)

Яковець Роман Михайлович - солдат (посмертно)

Андрейко Петро Миколайович – старший лейтенант (посмертно)

Бутирін Антон Володимирович – сержант (посмертно)

Василенко Андрій Васильович – солдат (посмертно)

Вашура Микола Васильович – старший сержант (посмертно)

Гончаров Олександр Іванович – старший лейтенант (посмертно)

Городько Олег Вікторович – капітан (посмертно)

Гунько Сергій Володимирович – боєць Добровольчого Українського Корпусу (посмертно)

Довбня Олег Олександрович – солдат (посмертно)

Зебін Едуард Миколайович – боєць Добровольчого Українського Корпусу (посмертно)

Кабушко Мирослав Олексійович – старший солдат (посмертно)

Ковтун Олександр Костянтинович – старшина (посмертно)

Кочура Максим Юрійович – солдат (посмертно)

Лесняк Денис Ігорович – майор (посмертно)

Литовченко В’ячеслав Григорович – боєць Добровольчого Українського корпусу (посмертно)

Лукаш Олександра Анатолійович – сержант (посмертно)

Малетич Дмитро Миколайович – солдат (посмертно)

Марченко Руслан Володимирович – старший солдат (посмертно)

Месеча Сергій Олександрович – солдат (посмертно)

Нечипоренко Роман Володимирович – прапорщик (посмертно)

Омельченко Роман Миколайович – солдат (посмертно)

Павлюченко Сергій Миколайович – солдат (посмертно)

Перепелятник Олег Миколайович – солдат (посмертно)

Решетник Сергій Іванович – молодший сержант (посмертно)

Садовничий Євген Валентинович – молодший сержант (посмертно)

Самойленко Віктор Сергійович – військовослужбовець (посмертно)

Сахаров Олег Петрович – старший лейтенант (посмертно)

Чуріков Валентин Миколайович – молодший сержант (посмертно)

Шадських Сергій Олексійович – молодший сержант (посмертно)

Шаповал Володимир Іванович – молодший сержант (посмертно)

Ярешко Андрій Григорович – старший лейтенант (посмертно)

Ярмула Олександр Леонідович – військовослужбовець (посмертно)

Яценко Юрій Вікторович – солдат (посмертно)