Лауреати премії імені Володимира Степанюка

2017 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Єрмолаєв Олександр Юрійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Герасик Дар’я Станіславівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Золотоверх Аміна Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Чернецька Вікторія Володимирівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Федоренко Анжеліка Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Чемерис Карина Анатоліївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

У номінації «Педагог-наставник» – Блик Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Заложчик Зоя Володимирівна, учитель  української  мови  та  літератури  Семенівського  навчально-виховного  комплексу № 1 і мені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Дерій Олена Григорівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Василенко Надія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Козороз Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія; Бриненко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

 

2016 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Сінельник Максим Сергійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради.

У номінації «Творча робота» – Лапшова Маргарита Денисівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради.

У номінації «Педагог-наставник» – Тормасінова Ірина Валентинівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради; Заплішко Ольга Дмитрівна, учитель української мови та літератури Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради

 

2015 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Мелешко Анастасія Андріївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 8 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Творча робота» – Одновол Богдана Леонідівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків»,
учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.

У номінації «Педагог-наставник» – Блощинська Вікторія Олександрівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Педагог-наставник» – Чернецький Володимир Володимирович, учитель музичного мистецтва та художньої культури Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.