Лауреати обласної премії імені С. А.Ковпака

e-mail Друк PDF

2 017 рік

У номінації «Урок мужностіДрига Микола Вікторович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Бутенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради; Івушкін Вячеслав Едуардович, ветеран праці, краєзнавець.
У номінації «Мистецький арсенал» Любивий Михайло Григорович, письменник, голова Полтавської спілки літераторів.
У номінації «Захисник України» Новік Сергій Олегович, начальник відділу звязку та інформатизації начальник радіостанції Котелевського районного військового комісаріату, учасник бойових дій у зоні проведення АТО.
У номінації «Власним прикладом» Ковальов Микола Олексійович, протоієрей, настоятель Свято-Вознесенського храму Української Православної Церкви селища Котельва, волонтер.

2016 рік

У номінації «Урок мужності» Борщ Микола Панасович, ветеран війни і праці, смт Котельва; Карпенко Олександр Миколайович, вчитель історії Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
У номінації «Мистецький арсенал» Павлюченко Світлана Олександрівна, поетеса, м. Гадяч.
У номінації «Захисник України» Лазько Віктор Олександрович, начальник варти відділення стрілецької роти в/ч 3052, прапорщик Національної гвардії України, учасник АТО.
У номінації «Військова звитяга» Лутін Борис Васильович, ветеран Збройних Сил, учасник бойових дій у період Другої світової війни, генерал-майор у відставці, с. Щербані Полтавського району; Кисельов Юрій Валентинович заступник директора з навчально-виховної роботи Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівського району, учасник бойових дій в Афганістані та в зоні АТО, майор запасу.
У номінації «Власним прикладом» Іванов Олексій Георгійович, громадський активіст, член Громадської спілки «Ліга громадських організацій «Громада Полтавщини», волонтер, м. Полтава.

2015 рік

У номінації «Урок мужності» Кульчинський Сергій Володимирович, учитель трудового навчання Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Мешко Новосанжарського району, учасник бойових дій у зоні АТО; Бондар Леонід Вікторович, член громадської організації «Пошуково-патріотична організація «Меморіал» Оржицького району.
У номінації «Мистецький арсенал» Святцева Наталія Василівна, завідувач редакції програм для дітей та юнацтва телебачення «Лтава»; творчий колектив у складі: Бойко Марії Володимирівни, Білоконь Олени Олексіївни, Білишко Руслана Григоровича (м. Полтава).
У номінації «Військова звитяга» Калініченко Сергій Анатолійович - учасник бойових дій у зоні АТО, керівник дитячого спортивного табору (м. Комсомольськ).
У номінації «Захисник України» Черненко Костянтин Анатолійович старший солдат, водій-електрик відділення управління реактивної артилерійської батареї в/ч А1546, учасник бойових дій у зоні АТО (м. Кременчук); Шипов Володимир Володимирович старший лейтенант, перший заступник командира батальйону начальник штабу другого стрілецького батальйону військової частини 3052, учасник бойових дій у зоні АТО (м. Полтава).
У номінації «Власним прикладом» Клевжиць Володимир Михайлович, волонтер, громадський діяч, ветеран Збройних Сил (м. Кременчук); учнівський загін «Волонтер» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (керівник Півторак Валентина Василівна).

2014 рік

У номінації «Урок мужності» Пономаренко Микола Віталійович, старший учитель Хорольської гімназії, керівник молодіжної громадської організації «Клуб юних десантників «Гвардія».

У номінації «Мистецький арсенал» Черкас Валерій Михайлович заслужений журналіст України.

У номінації «Військова звитяга» Лещенко Григорій Абрамович, полковник у відставці, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, член Кременчуцької міської ради ветеранів; Жердєв Юрій Георгійович, учасник бойових дій в Республіці Афганістан, член Гадяцької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

У номінації «Солдат року» Дрига Станіслав Володимирович, старший солдат в/ч А3990.

У номінації «Власним прикладом» Несен Микола Григорович, депутат обласної ради, директор вищого професійного училища №7 міста Кременчука.

2013 рік

У номінації «Урок мужності» - Шевченко Валентина Іванівна, заслужений працівник культури України.

У номінації «Мистецький арсенал» - Пилипчук Ольга Андріївна, член Національної спілки журналістів України, член спілки літераторів «Славутич»; Московченко Володимир Петрович, учасник бойових дій в Афганістані.

У номінації «Військова звитяга» - Безродний Микола Федорович, партизан Великої Вітчизняної війни; Кудряшов Михайло Михайлович, учасник бойових дій в Афганістані, позаштатний екскурсовод Музею воєнних конфліктів ХХ століття.

У номінації «Солдат року» - Шайдук Вячеслав Олегович, старший стрілець патрульної роти в/ч 3059 внутрішніх військ МВС України.

У номінації «Власним прикладом» - Лихожон Євгеній Анатолійович, депутат обласної ради; Коваленко Володимир Миколайович, голова Автозаводської районної ради міста Кременчука.

2012 рік

У номінації «Урок мужності» - Бутенко Євген Павлович, завідуючий Очеретуватським народним краєзнавчим музеєм Семенівського району; Парамонов Юрій Миколайович, контр-адмірал, начальник управління СБУ у місті Києві (без вручення грошової винагороди).

У номінації «Мистецький арсенал» - Дряпак Володимир Васильович, завідувач редакції Полтавської ОДТРК «Лтава», член Національної спілки журналістів України.

У номінації «Військова звитяга» - Фещенко Олег Володимирович, голова громадської організації «Обєднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», полковник запасу, учасник бойових дій в Афганістані.

У номінації «Солдат року» - Хайбердієв Мухамед Таїр огли, солдат, водій-електрик телеграфного взводу телеграфно-телефонного центру навчального вузла звязку вч А3990.

У номінації «Власним прикладом» - Прийма Вячеслав Іванович, директор ТОВ «Агрофірма «Маяк» Котелевського району.

2011 рік

У номінації «Урок мужності» - громадсько-патріотична організація «Меморіал» Оржицької районної організації ветеранів Афганістану (голова Іванченко Вадим Миколайович).

У номінації «Мистецький арсенал» - ансамбль воїнів-інтернаціоналістів «Контингент», м. Лубни (керівник полковник запасу, учасник бойових дій у Республіці Афганістан Авсєєвич Костянтин Володимирович).

У номінації«Військова звитяга» - Зубченко Олексій Андрійович, полковник, учасник бойових дій у Республіці Афганістан, голова Автозаводської районної ради ветеранів міста Кременчука; Шкарін Володимир Дмитрович, полковник у відставці, позаштатний екскурсовод Музею військових конфліктів ХХ століття.

У номінації «Солдат року» - Татаринов Станіслав Олександрович, старший стрілець військової частини 3059 внутрішніх військ МВС України.

У номінації «Власним прикладом» - Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», м. Кременчук (Почесний президент фонду Матицин Володимир Митрофанович).