Лауреати обласної премії імені А.С. Макаренка

e-mail Друк PDF

2016 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» – Шульга Валерій Іванович, директор Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради.
У номінації «Професійно-технічні заклади» – Ківшик Антоніна Іванівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи професійно-технічного училища №50 м. Карлівка.
У номінації «Дошкільні заклади» – Кучик Ганна Іванівна, завідуюча Розсошенським дошкільним навчальним закладом «Зірочка» Полтавського району.
У номінації «Позашкільні установи» – Сусахіна Людмила Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» – Сидоренко Олександр Васильович, викладач історії України Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва.
У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації» – Солошич Ірина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екологічної безпеки та організації природокористування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

2015 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» - Мельник Валентин Іванович, вчитель інформатики Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів за вибором при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.
У номінації «Професійно-технічні заклади» - Климко Валентина Миколаївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені А.О.Чепіги».
У номінації «Дошкільні заклади» - Жовнір Оксана Валентинівна, вихователь-методист Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №40 «Ромашка» Полтавської міської ради.
У номінації «Позашкільні установи» - Коваленко Лідія Михайлівна, методист позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».
У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» - Харковина Людмила Михайлівна, заступник директора з навчально-методичної роботи Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського.
У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації»
Сєров Микола Іванович - доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри вищої математики Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

2014 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» - Піхуля Наталія Олексіївна, вчитель біології Калениківської спеціалізованої школи Решетилівської районної ради.
У номінації «Професійно-технічні заклади» - Єфремова Олена Леонідівна, викладач дисциплін професійно-теоретичної підготовки Вищого професійного училища №7 міста Кременчука.
У номінації «Дошкільні заклади» - Топтун Лілія Олександрівна, вихователь Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №43 «Дзвіночок» Полтавської міської ради.
У номінації «Позашкільні установи» - Онуфрієнко Лариса Олексіївна, практичний психолог Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості.
У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» - Лозинська Євдокія Федорівна, методистуКременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка.
У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації» - Пахомова Наталія Георгіївна, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної і корекційної педагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

2013 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» – Грицай Тетяна Леонідівна, вчитель української мови та літератури Нехворощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новосанжарського району.

У номінації «Професійно-технічні заклади» – Максак Іван Юхимович, директор Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С. Макаренка.

У номінації «Дошкільні заклади» – Геращенко Ірина Валентинівна, вихователь Полтавського дошкільного навчального закладу ясла-садок №58 «Калинка» Полтавської міської ради.

У номінації «Позашкільні установи» – Чемара Валентина Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Центру естетичного виховання міста Миргорода.

У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» –Бабич Олександр Вікторович, викладач дисциплін програмного забезпечення та комп’ютерних технологій Полтавського політехнічного коледжу національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації» – Лисенко Алла Василівна, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

2012 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» - Матвієць Олександр Миколайович - вчитель англійської мови Пирогівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинського району.

У номінації «Професійно-технічні заклади» - Гончаренко Анатолій Олексійович - психолог державного навчального закладу «Професійно-технічне училище №10 м. Полтави».

У номінації «Дошкільні заклади» - Євенко Світлана Владиславівна – завідуюча Полтавським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №71 «Вишенька» Полтавської міської ради.

У номінації «Позашкільні установи» - Рагуліна Олена Сергіївна – керівник гуртка Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості.

У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» - Лук’янець Володимир Дмитрович – директор Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації» - Ткаченко Андрій Володимирович - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної майстерності та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

2011 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» – Луценко В’ячеслав Павлович, вчитель фізичної культури Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №15 Полтавської міської ради.

У номінації «Професійно-технічні заклади» – Нерадко Ігор Романович, майстер виробничого навчання Полтавського професійного ліцею.

У номінації «Дошкільні заклади» – Мамай Оксана Григорівна, вихователь Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №60 «Червона шапочка» Полтавської міської ради.

У номінації «Позашкільні установи» – Бондарчук Микола Іванович, директор Новосанжарської районної станції юних натуралістів.

У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» – Козюра Валерій Миколайович, викладач Лубенського лісотехнічного коледжу.

У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації» – Кочерга Надія Костянтинівна, доцент, завідувач кафедрою українознавства та гуманітарної підготовки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

2010 рік

У номінації «Загальноосвітні заклади» – Сердюк Григорій Дмитрович – вчитель історії та географії Бреусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинського району;

У номінації «Професійно-технічні заклади» – Корочанська Валентина Іванівна – директор Полтавського вищого професійного училища імені А.О.Чапіги;

У номінації «Дошкільні заклади» – Єськова Людмила Юріївна – завідуюча Полтавським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №43 «Дзвіночок» Полтавської міської ради;

У номінації «Позашкільні установи» – Дашко Наталія Володимирівна – директор Новосанжарського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

у номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» –Шакотько Віктор Васильович – заступник директора з навчальної роботи Кременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка;

У номінації «Вищі навчальні заклади третього, четвертого рівня акредитації» –

Зязюн Іван Андрійович – директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Академії педагогічних наук України.

 

2009 рік

у номінації «Загальноосвітні заклади» - Тамара Журавель – вчитель історії Лохвицької гімназії №1;

у номінації «Професійно-технічні заклади» - Олександр Костогриз – викладач професійно-теоретичної підготовки вищого професійного училища №7 міста Кременчука;

у номінації «Дошкільні заклади» - Тетяна Ландар – директор Полтавського спеціалізованого навчального-виховного комплексу №85 «Лебідка»;

у номінації «Позашкільні установи» - Ірина Гайдар – методист Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

у номінації «Вищі навчальні заклади» - Олександр Онищенко, завідувач кафедри будівельних машин і обладнання Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка; Наталія Манжелій – завідувач кафедри початкової і дошкільної освіти Полтавського державного педагогічного університету імені Короленка.

 

2008 рік

у номінації «Загальноосвітні заклади» – Шиманська Тетяна – вчитель математики Полтавської гімназії №17;

у номінації «Професійно-технічні заклади» – Бондаренко Тетяна – викладач Гадяцького професійного аграрного ліцею;

у номінації «Дошкільні заклади» – Липова Ірина – вихователь дошкільного навчального закладу №78 міста Кременчука;

у номінації «Позашкільні установи» – Ільченко Василь – директор Лазірківського Будинку дитячої та юнацької творчості Оржицького району;

у номінації «Вищі навчальні заклади» – Калініченко Антоніна – завідуюча кафедрою інформаційних систем і технологій Полтавської державної аграрної академії.