Лауреати премії імені М.В.Скліфосовського

2018 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Парасоцький Володимир Іванович, лікар-хірург хірургічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні міста Полтави; Величко Дмитро Анатолійович, завідувач хірургічним відділенням Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Зубаха Світлана Олександрівна, лікар загальної практики – сімейний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 міста Полтави»; Ростовський Василь Іванович, завідувач Сарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, лікар загальної практики-сімейний лікар комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» – Севастян Віктор Петрович, головний лікар 2-ї міської лікарні міста Кременчука; Скрипник Євгенія Казимирівна, завідувач Книшівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, лікар загальної практики – сімейної медицини, заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

У номінації «Краща медична сестра» – Можчіль Ганна Петрівна, старша сестра медична інфекційного відділення Комунальної Лубенської центральної міської лікарні; Корнієнко Віта Вікторівна, сестра медична загальної практики – сімейної медицини, завідувач фельдшерсько-акушерського пункту с. Дібрівне комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги».

У номінації «Кращий лікар будинку-інтернату (пансіонату)» – Чайковська Євгенія Миколаївна, лікар-педіатр Новосанжарського дитячого будинку-інтернату.

У номінації «Краща медична сестра будинку-інтернату (пансіонату)» – Володько Надія Дмитрівна, старша сестра медична Зіньківського дитячого будинку-інтернату імені О.В. Синяговського.

 

2017 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Маркін Тарас Володимирович, лікар-хірург хірургічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні міста Полтави; Шаткун Андрій Анатолійович, лікар-хірург-офтальмолог Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Дригоза Олена Іванівна, лікар-загальної практики-сімейний лікар, завідувач Опішнянської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради; Несвіт Леся Анатоліївна, лікар-загальної практики-сімейний лікар Водяно-Балківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Диканського району Полтавської області».

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» – Андрєєва Лариса Михайлівна, завідуюч рентгенологічним відділенням, лікар-рентгенолог Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського; Матюшенко Ігор Іванович, районний лікар-акушер-гінеколог Лохвицької центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» – Шейко Петро Андрійович, головний лікар Полтавського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру; Наталенко Сергій Миколайович, головний лікар комунальної Лубенської центральної міської лікарні.

У номінації «Краща медична сестра» – Кошадзе Валентина Миколаївна, сестра медична дитячого стаціонару (палатна) відділення інтенсивного виходжування та реабілітації новонароджених Полтавської обласної клінічної дитячої лікарні; Корсун Наталія Миколаївна, сестра медична загальної практики-сімейної медицини Бреусівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козельщинського району.

 

2016 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Фурман Дмитро Дмитрович, завідувач хірургічним відділенням 2-ї міської клінічної лікарні міста Полтави.

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров'я» – Сакевич Руслан Петрович, завідувач відділенням інтервенційної радіології з блоком інтенсивної терапії та рентген хірургічним блоком Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського; Величко Людмила Вікторівна, завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням Хорольської центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Можчіль Яна Іванівна, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №1 Комунального Лубенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги; Корзун Ганна Олександрівна, лікар загальної практики – сімейний лікар Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гадяцького району амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Лютенька.

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров'я» – Литвиненко Микола Миколайович, начальник Комунального закладу «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради; Виноград Михайло Васильович, головний лікар Хорольської центральної районної лікарні.

У номінації «Краща медична сестра» – Оскома Людмила Іванівна, старша сестра медична відділення лабораторії радіонуклідної діагностики Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру; Каленюк Наталія Володимирівна, фельдшер амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Сербинівка «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гребінківської районної ради Полтавської області.

 

2015 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Федорина Петро Андрійович, лікар – уролог 2-ї міської клінічної лікарні міста Полтави; Цвях Віктор Михайлович, районний лікар-хірург, завідувач хірургічним відділенням Семенівської центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Карпова Ірина Борисівна, завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5 комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 міста Полтави»; Герасименко Алла Олексіївна, лікар загальної практики-сімейної медицини комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Диканського району Полтавської області».

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров'я» – Варяниця Олександр Олексійович, лікар – анестезіолог дитячий, завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні; Радько Наталія Іванівна, районний педіатр Хорольської центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров'я» – Бородянець Галина Вікторівна, головний лікар 1-ї міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського міста Кременчука; Ложечник Ольга Василівна, завідувач Лохвицькою амбулаторією загальної практики – сімейної медицини комунального закладу Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги.

У номінації «Краща медична сестра» - Бондар Олена Костянтинівна, старша сестра медична - анестезист відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Полтавської центральної районної клінічної лікарні; Фатко Оксана Анатоліївна, сестра медична процедурна соматичного відділення Козельщинської центральної районної лікарні.

 

2014 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» - Чекіні Вадим Володимирович, лікар-хірург чергового хірургічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні міста Полтави; Безкровний Степан Несторович, завідувач хірургічним відділенням Великобагачанської центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» - Косів Володимир Іванович, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КЗ «Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Ковальова Наталія Олексіївна, завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Короваї, лікар загальної практики-сімейної медицини КЗ «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров'я» - Гавловський Олександр Данилович, генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт»; Гиря Ольга Василівна, головний лікар Новосанжарської центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров'я» - Сосновська Наталія Миколаївна, завідувач дитячим відділенням Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні.

У номінації «Краща медична сестра» - Похила Любов Петрівна, сестра медична гінекологічного кабінету поліклінічного відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру; Кучер Алла Вікторівна, медична сестра загальної практики сімейної медицини КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі», селище Градизьк.

 

2013 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Філоненко Анатолій Федорович, завідуючий урологічним відділенням обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Піляй Людмила Вікторівна, завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №6 комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 міста Полтави»;

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» – Волошина Людмила Григорівна, заступник головного лікаря з медичної частини Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні.

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» – Скалянський Євген Володимирович, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського

У номінації «Краща медична сестра» – Величко Ірина Вячеславівна, заступник головного лікаря з медсестринства другої міської лікарні міста Кременчука.

 

2012 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Шейко Володимир Дмитрович, завідувач кафедри хірургії №2 вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія».

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Левченко Світлана Миколаївна, завідувачка амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №3 4-ї міської клінічної лікарні міста Полтави.

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» – Похилько Валерій Іванович, завідувач кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою, неонатологією та дитячими інфекційними хворобами вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія».

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» – Удовицька Наталія Олегівна, головний лікар Полтавського міського клінічного пологового будинку.

У номінації «Краща медична сестра» - Тараненко Григорій Іванович, фельдшер станції швидкої медичної допомоги міста Полтави.

 

2011 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Оксак Григорій Анатолійович, заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Вусик Іван Іванович, лікар загальної практики – сімейної медицини Шеченківської дільниці №10 загальної практики – сімейної медицини Решетилівської центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» – Вороніна Людмила Іванівна, завідуюча пологовим відділенням міського клінічного пологового будинку міста Полтави.

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» – Супруненко Іван Іванович, головний лікар Кобеляцької центральної районної лікарні.

У номінації «Кращий санітарний лікар» – Ткаленко Сергій Федорович, головний лікар державного закладу «Хорольська районна санітарно-епідеміологічна станція».

У номінації «Краща медична сестра» – Наталенко Наталія Миколаївна, медична сестра операційна акушерсько-гінекологічного відділення Комунальної Лубенської центральної міської лікарні.

 

2010 рік

У номінації «Кращий лікар-хірург» – Гриценко Микола Іванович, завідувач хірургічним відділенням дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави.

У номінації «Кращий лікар загальної практики – сімейної медицини» – Ковпак Аліна Володимирівна, головний лікар поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Комсомольська.

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» – Ксьонз Ігор Володимирович, завідувач курсу дитячої хірургії вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія».

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» – Дубинський Микола Вікторович, головний спеціаліст-хірург Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

У номінації «Кращий санітарний лікар» – Семиног Валентина Іванівна, лікар з гігієни харчування Кобеляцької районної санітарно-епідеміологічної станції.

У номінації «Краща медична сестра» – Бородай Ольга Дмитрівна, старша акушерка жіночої консультації 4-ої міської клінічної лікарні міста Полтави.