Переможці конкурсу студентських робіт

e-mail Друк PDF

2015 рік

Перша премія
Арканова Анастасія Анатоліївна – студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – за наукову роботу «Розробка авторського екскурсійного маршруту територією ботанічної пам'ятки природи «Кочубеївські дуби» (на основі досвіду іноземних країн)
Селезньова Олександра Сергіївна – студентка Полтавської державної аграрної академії – за наукову роботу «Інформаційно-просвітницький проект «Збирай роздільно - живи доцільно!»
Демочко Віталій Васильович – студент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – за наукову роботу «Роль територіальної громади у правовому регулюванні перероблення та утилізації відходів природних рослинних ресурсів»

Друга премія
Чижевський Владислав Сергійович – студент вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – за наукову роботу «Диверсифікація дошкільного виховання на території громади с. Мачухи Полтавського району»
Удовиченко Наталія Володимирівна, Страшко Анна Олександрівна – студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – за наукову роботу у співавторстві «Місцеве самоврядування в Україні: історичні традиції та перспективи розвитку»
Пилипенко Інна Валеріївна – студентка вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» – за наукову роботу «Роль студентського самоврядування в профілактиці факторів ризику серцево-судинних захворювань»
Блоха Вікторія Ігорівна – студентка вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – за наукову роботу «Бізнес-план молодіжного проекту «Міні гольф-клуб у м. Полтава»

Третя премія
Головко Світлана Андріївна – студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – за наукову роботу «Центр здоров'я для майбутніх мам «Два серця»
Білоусов Микола Сергійович – студент Полтавського юридичного інституту національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» – за наукову роботу «Підвищення якості освітніх послуг, що надаються населенню на рівні територіальних громад»
Фатич Вікторія Володимирівна – студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – за наукову роботу «Створення соціального підприємства в м. Кременчук»
Яременко Олена Ігорівна – студентка вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – за наукову роботу «Участь молоді в реалізації програми сприяння малому та середньому бізнесу»
Дмитренко Юлія Сергіївна – студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – за наукову роботу «Адаптація внутрішньо переміщених осіб до університетського середовища засобами студентського самоврядування»
Кріжановський Артур Васильович – студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – за наукову роботу «Правові аспекти функціонування органів самоорганізації населення щодо сталого розвитку сільських територій в Україні»
Лесюк Альона Станіславівна – студентка Полтавської державної аграрної академії – за наукову роботу «Впровадження проектів з енергозбереження в освітніх закладах сільських громад»

 

2014 рік

Перша премія

Яценко Катерина Олексіївна - студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – за наукову роботу «Розвиток об’єктів зеленого туризму на Полтавщині (на прикладі створення зеленої садиби «Відродження традицій»)

Бойко Сергій Володимирович - студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – за наукову роботу «Роль української молоді у процесах інформування населення щодо євроінтеграції»

Яблонько Олена Олександрівна - студентка Полтавської державної аграрної академії – за наукову роботу «Оцінка соціального та економічного ефекту від впровадження мікропроектів громад Полтавської області»

 

Друга премія

Богатирчук Марія Олегівна, Лекунович Анна Юріївна - студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – за наукову роботу у співавторстві «Підвищення якості пенсійного забезпечення населення територіальних громад» (одна премія на двох переможців у рівних частинах)

Макаова Богдана Євгенівна - студентка Полтавської державної аграрної академії – за наукову роботу «Використання фітомаси енергетичних рослин як дієвий механізм розвитку територіальних громад»

Керімова Джаміля Гошгар-кизи, Іванець Ольга Володимирівна, Горищук Віра Володимирівна, Довбня Надія Володимирівна - студенти вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – за наукову роботу у співавторстві «Створення StаrtUP-проекту «Кінотеатр під відкритим небом «ART-sky» (одна премія на чотирьох переможців у рівних частинах)

 

Третя премія

Кривенко Вячеслав Володимирович - студент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – за наукову роботу «Соціальний проект «Залучення територіальної громади Полтави до функціонування місцевого дендропарку як рекреаційного та еколого-просвітницького центру»

Кущинський Андрій Олегович - студент вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – за наукову роботу «Формування лідерського потенціалу молоді шляхом створення мережі шкіл лідерства в районах Полтавської області»

Перепелиця Інна Сергіївна - студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – за наукову роботу «Механізм взаємодії суб’єктів господарювання в процесі формування конкурентоспроможності регіону (на прикладі Полтавського регіону)»

Гаркавенко Максим Олександрович, Смолякова Катерина Вячеславівна - студенти вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» – за наукову роботу у співавторстві «Роль студентського самоврядування в санітарно-просвітницькій роботі серед населення Полтавської області щодо надання домедичної допомоги в зоні бойових дій» (одна премія на двох переможців у рівних частинах)

Соловей Альона Анатоліївна - студентка Полтавського юридичного інституту національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» – за наукову роботу «Таланти Полтавщини – генератор культурного розвитку територіальної громади».

2013 рік

Перша премія

Дяченко Андрій Геннадійович - студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - за наукову роботу «Управління процесом відкриття і розвитку скейт-парку «SKATE»

Ткаченко Ярослав Іванович - студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - за наукову роботу «Оцінка обґрунтованості тарифної політики на послуги з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами, які здійснюються у режимі маршрутного таксі (на прикладі одного з маршрутів)»

Смолякова Катерина В’ячеславівна - студентка вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» - за наукову роботу «Роль студентського самоврядування в роз’яснювальній роботі щодо реформування первинної медичної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини в Полтавській області»;

Поставна Людмила Сергіївна, студентка Полтавської державної аграрної академії - за наукову роботу «Екологічний розвиток території на основі дієвості громад»

Костіна Надія Анатоліївна - магістрантка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка - за наукову роботу «Активізація громадського життя молоді Шишаччини через систему управління сільськими територіями в умовах сталого розвитку (з урахуванням досвіду молоді Німеччини)»

 

Друга премія

Мастюх Катерина Василівна - студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка - за наукову роботу «Зелений туризм для всіх»

 

Третя премія

Циган Валерія Андріївна - студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - за наукову роботу «Удосконалення механізму оцінки якості освітніх послуг на регіональному рівні»

Крупа Михайло Юрійович - студент Полтавської державної аграрної академії - за наукову роботу «Соціальна мобілізація громади села Бережнівка»

Щербина Максим Олександрович - студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - за наукову роботу «Відкриття фітнес-клубу «Levada - Athletics»

2012 рік

Перша премія

Чмирь Олександр Вікторович - студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - за наукову роботу «Створення проекту підтримки малого бізнесу (на прикладі фірми фото послуг ПП «Фотон»).

Перепелиця Інна Сергіївна - студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - за наукову роботу «Реформування комунального господарства міста в сучасних умовах господарювання (на прикладі м. Кременчук)».

Романкова Олена Миколаївна - студентка Полтавської державної аграрної академії - за наукову роботу «Організація активного дозвілля молоді як головне завдання місцевого та студентського самоврядування».

 

Друга премія

Мастюх Катерина Василівна - студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка - за наукову роботу «Менеджмент системи активного дозвілля молоді на засадах співпраці місцевого та студентського самоврядування».

Троян Артур Юрійович - студент Полтавської державної аграрної академії - за наукову роботу «Участь територіальних громад в місцевому самоврядуванні та їх можливості у покращенні становища українського села».

Лисяк Вікторія Миколаївна - студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - за наукову роботу «Проблеми та перспективи організації активного дозвілля дітей та підлітків, які проживають у сільській місцевості».

Костіна Надія Анатоліївна - студентка вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» - за наукову роботу «Впровадження проект-менеджменту в роботу органів студентського самоврядування в контексті співпраці з органами місцевої влади».

 

Третя премія

Кудря Тетяна Ігорівна - студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - за наукову роботу «Напрями активізації студентського самоврядування щодо організації працевлаштування молоді».

Шостак Вікторія Миколаївна - студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - за наукову роботу «Проект підтримки розвитку малого бізнесу в Полтавському регіоні».

Шульга Ірина Анатоліївна - студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка - за наукову роботу «Менеджмент виховання активної життєвої позиції молоді у студентському самоврядуванні».

 

2011 рік

Перша премія

Пархоменко Ігор Андрійович, Поставний Андрій Михайлович, студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за наукову роботу «Шляхи поєднання інтересів місцевих громад та підприємств у популяризації спорту: маркетинговий підхід».

Барбінова Алла Володимирівна, студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, за наукову роботу «Створення Полтавського молодіжного проекту «Школа майбутньої сім’ї».

Костіна Надія Анатоліївна, студентка вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», за наукову роботу «Розробка та реалізація молодіжних соціальних проектів як дієвий спосіб самоврядування громад».

 

Друга премія

Філісюк Єлизавета Олексіївна, Філісюк Тетяна Олексіївна, студентки Полтавської державної аграрної академії, за наукову роботу «Концептуальні засади розвитку велоруху в м. Полтава».

Гапон Ольга Василівна, студентка вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», за наукову роботу «Роль студентського та місцевого самоврядування у профілактиці грипу та ГРВІ серед працівників промислових підприємств».

Рева Ігор Едуадович, студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за наукову роботу «Студентське самоврядування сьогодні як середовище виховання майбутньої української еліти».

 

Третя премія

Жушман Роман Володимирович, Задорожна Юлія Сергіївна, студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, за наукову роботу «Ефективна система органів місцевого самоврядування як шлях побудови громадянського суспільства».

Мороз Антоніна Олегівна, Перетятько Інна Володимирівна, Постіл Юлія Олександрівна, студенти Полтавської державної аграрної академії, за роботу «Система пропозицій щодо вдосконалення Положення про студентське самоврядування у ВНЗ України та форм контролю і звітності».

Заморьонова Дар’я Володимирівна, студентка вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», за наукову роботу «Працевлаштування студентської молоді та випускників вищих навчальних закладів».

Споденейко Алеся Анатоліївна, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за наукову роботу «Організація наукової роботи студентів, як фактор підвищення конкурентоздатності випускників на ринку праці».

Потіпко Наталія Сергіївна, Борисенко Маргарита Олександрівна, студентки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за наукову роботу «Допомога і підтримка органам самоврядування соціальних підприємств (на прикладі Полтавського учбово-виробничого підприємства «Полтаваелектро»).

 

2010 рік

Друга премія

Пінчук Діана Миколаївна, студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, за наукову роботу «Досвід підтримки молодіжних ініціатив в Європейському клубі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського як шлях до реалізації потенційних можливостей молоді «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

Козак Наталія Григорівна, магістрант Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, за наукову роботу «Координаційні ради у формуванні лідерства в системі учнівського самоврядування».

Третя премія

Рева Олексій Едуардович, студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за наукову роботу «Актуальні проблеми полтавської територіальної громади та шляхи їх вирішення із залученням молоді».

Гапон Ольга Василівна, студентка вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» за наукову роботу «Роль студентського та місцевого самоврядування у профілактиці стоматологічних захворювань у дітей».

Жук Юлія Олександрівна, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, за наукову роботу «Працевлаштування студентської молоді та випускників вищих навчальних закладів».

Рахліна Марина Сергіївна, студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, за наукову роботу «Конституційно-правовий статус представницьких органів місцевого самоврядування України».

2009 рік

Перша премія – наукова робота «Створення Концертного залу «Fa_Соль», автор – Аліна Дудка, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Друга премія - наукова робота «Шляхи оптимізації діяльності органів самоорганізації населення у вирішенні нагальних питань територіальних громад», автор - Костянтин Ткаченко, студент Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського.

Друга премія - наукова робота «Студентські консультативно-дорадчі структури при органах місцевого самоврядування та державної влади», автор - Владислав Шовкопляс, студент Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Третя премія - наукова робота «Динаміка рівня політичної активності студентської молоді регіону в 2004-2009 роках», автор - Ірина Кругляк, магістрант Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Третя премія - наукова робота «Програма «Медична варта», співавтори –Андрій Микитенко, Тетяна Скляр - студенти вищого державного навчального закладу «Українська медична стоматологічна академія».

Третя премія - наукова робота «Роль органів місцевого самоврядування у розвитку малих підприємств», автор - Оксана Бічуріна, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 


2008 рік

Першою премією відзначені Владислав Шевченко та Марина Петченко , студенти Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського, співавтори наукової роботи «Підвищення якості соціальних послуг, що надаються населенню на рівні територіальної громади. Транспортні послуги на прикладі м. Кременчука», а також студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Оксана Бічуріна за наукове дослідження «Мале та середнє підприємництво: залучення молоді до реалізації програми його розвитку».

Друга премія присуджена Владиславу Шовкоплясу , студенту Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка за наукову роботу «Залучення молоді до системи державного та громадського управління» та Марині Кодак , студентці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за наукову роботу «Підвищення якості медичних послуг шляхом запровадження програми «14 кроків до здоров’я».

Лауреатами третьої премії журі визначило Вікторію Долинську , студентку Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського за наукову роботу «Працевлаштування студентської молоді та випускників вищих навчальних закладів»; Ірину Кругляк , студентку Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка за наукову роботу «Актуальні проблеми соціального захисту студентів м. Полтави» та Ірину Максименко , студентку Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за наукову роботу «Реформування податкової системи як фактор забезпечення розвитку місцевого самоврядування (з практики виконання місцевих бюджетів на Зіньківщині)».

 

2007

«РОЛЬ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ФОРМУВАННІ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ЛІКАРЯ» робота студентки Стрижеус К.П. - Перша премія

«Працевлаштування студентської молоді та випускників вищих навчальних закладів» робота студентки Галюкової Олени - Друга премія

"Модель співпраці органів місцевого та студентського самоврядування (вирішення проблем територіальної громади)" робота студента Кращенка Юрія Петровича - Друга премія

«Забезпечення законності і правопорядку в територіальній громаді міста Полтави» робота студентів Ізюмова Максима Сергійовича та Блохи Ярослава Євгенійовича - Третя премія

«Від студентського самоврядування - до самоврядування громад» робота студентки Сербін Віталіни Олександрівни - Третя премія

«Стан, проблеми та преспективи розвитку соціально-культурного життя дітей та підлітків, які проживають у сільській місцевості» робота студентів Яни Клюшник та Олени Снитко - Третя премія