ДО УВАГИ

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання одинадцятої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 28 жовтня 2016 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45).

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 жовтня 2016, 19:46

Відкритий конкурс - для бюджету участі

e-mail Друк PDF

У Полтавській обласній раді невідкладно впроваджують ініціативу "Бюджет участі Полтавщини". З 17 по 27 жовтня відбудеться перший етап творчого конкурсу на визначення логотипу проекту. Відповідне розпорядження підписав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Відповідно до плану, сам конкурс проводитимуть у три етапи. На першому учасники упродовж 10 днів зможуть подати заявки і свої пропозиції по логотипу до оргкомітету.

- Бюджет участі - це ініціатива залучення громади до формування бюджетів. І цей бренд повинен мати "народне" обличчя. Тому ми хочемо залучити до розробки логотипу якомога ширше коло учасників. Будь-яка ідея має право на життя, і чим більше їх буде - тим кращий ми отримаємо результат, - прокоментував рішення голова робочої групи з проведення конкурсу, очільник Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Про вимоги до робіт, умови конкурсу та строки його проведення детальніше можна дізнатися за посиланнями на офіційному сайті Полтавської обласної ради

Розпорядження голови Полтавскої обласної ради №230. Про підготовку та проведення відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу "Бюджет участі Полтавської області"

Заявка на участь у відкритому конкурсі

Останнє оновлення на Понеділок, 17 жовтня 2016, 15:43

Управління майном обласної ради оголошує конкурс на право оренди

e-mail Друк PDF

Управління майном обласної ради оголошує конкурс на право оренди приміщень під офіс в адмінбудинку, розташованому за адресою: пров.Шкільний, 4, м.Полтава: площею 42,89 кв.м. зі стартовою орендною платою 2720,00 грн./місяць з ПДВ.

За додатковою інформацією щодо документів та умов конкурсу звертатися за адресою: м.Полтава, вул.Пушкіна, 115, та по телефонах 500337, 563611. Документи приймаються протягом 15 календарних днів після опублікування оголошення.

Депутати розглянули проблеми ЖКГ

e-mail Друк PDF

24 жовтня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку, яке провів голова комісії Ігор Сірик. У роботі взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, депутати-члени комісії: Андрій Пісоцький, Сергій Гамза, Валерій Чечель, Микола Горб, Наталія Макаруша, Валентин Несен, Микола Первак, Руслан Рогов, депутати: Костянтин Кірпосенко,Валерій Калюжний, Тетяна Микуця, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, представники комунальних підприємств, громадських організацій, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули питання про приймання-передачу обласного КВП водопровідно-каналізаційного господарства “Миргородводоканал” та обласного КВП теплового господарства “Миргородтеплоенерго”; про надання дозволу на отримання гранту на покриття капітальних витрат ОКВПТГ “Миргородтеплоенерго”; про продовження терміну контракту Лелюку В.А. та звіт про роботу комунальної установи “Рятувально-водолазна служба” Полтавської облради; про об’єкти водопостачання та водовідведення, які не перебувають у складі основних засобів КП ПОР “Полтававодоканал” смт.Опішня; про стан виконання будівельних робіт на об’єктах, замовником будівництва яких є у 2016 році управління капітального будівництва Полтавської ОДА; про об’єднання водопровідних господарств селищ Котельва, Нові Санжари та м.Кобеляки з ОКП “Полтававодоканал”; щодо оптимізації використання приміщень КП ПОР “Полтававодоканал”; депутатське звернення Маркуші Н.М. щодо проведення огляду об’єктів, що перебувають у комунальній власності з метою прийняття подальших управлінських рішень.

Більшість питань затвердили та рекомендували до розгляду на черговій сесії облради.

Детальніше...

26 жовтня у Полтаві відбудеться круглий стіл за участі Яніки Мерило

e-mail Друк PDF

На запрошення голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького відомий експерт у питанні впровадження проектів е-демократії, радник Міністра інфраструктури і транспорту Володимира Омеляна, Львівського міського голови Андрія Садового поділиться досвідом організації електронних платформ реалізації інтересів громади, який заснований на реалізації уже діючих систем міст Дніпро та Львів.

Також під час заходу фахівці ГО "Полтавська платформа" представлять інструменти е-демократії, які уже використовуються на Полтавщині, проаналізують їх переваги і виклики при впровадженні.

Наприкінці зустрічі усі учасники круглого столу матимуть змогу поставити запитання з проблематики електронного самоврядування експертам, обговорити шляхи подолання труднощів.

Круглий стіл відбудеться 26 жовтня 2016 року, о 9:00 у к. 422 приміщення Полтавської обласної ради.

Сторінка 1 з 680