ДО УВАГИ!!!

e-mail Друк PDF

9 грудня 2016 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться третє пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.
Запрошую Вас взяти участь у роботі пленарного засідання. 

У Покровському Решетилівського району відкрили майданчик зі штучним покриттям

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 5 грудня, селище Покровське Решетилівського району отримало майданчик зі штучним покриттям. До цього у селищі навіть нормального стадіону не було.

Створити ж у селищі майданчик запропонував заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко. У свою чергу голова обласної ради Олександр Біленький та депутат Роман Товстий домоглися виділення на втілення ініціативи 650 тисяч гривень з обласного бюджету. "Дуже вдячний також голові Решетилівської РДА Роману Перепелиці за активну роботу у реалізації проекту саме для сільської молоді," - зазначив під час відкриття поля голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Дуже багато видатних спортсменів пішло із сільської місцевості. І для підтримки розвитку молоді у селі обов'язково повинна бути спортивна складова. І вже сьогодні ми бачимо - молодь охоче прийшла на майданчик. Я сподіваюсь, що поле взагалі дуже мало часу буде стояти пусткою, - прокоментував подію голова обласної ради Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 грудня 2016, 22:49 Детальніше...

Олександр Біленький: "Волонтери Полтавщини повинні об'єднатись у одну потужну організацію"

e-mail Друк PDF

У понеділок, 5 грудня, у Міжнародний день волонтера у Полтавській обласній раді привітали і нагородили людей, які смислом свого життя зробили допомогу іншим. Голова обласної ради Олександр Біленький поспілкувався з волонтерами, родичами загиблих учасників АТО.

Волонтери, у свою чергу, поділились проблемами своєї діяльності. Силами волонтерів у перші дні війни та і сьогодні вдається вирішувати потреби бійців АТО у найнеобхіднішому - одязі і харчами. Тепер же найбільша проблема - ремонт автотранспорту, пошук запчастин.

- Та ми зосереджуємося не лише на матеріальній частині питання. Вшанування пам'яті полеглих бійців - не менш важливий напрямок роботи. У серпні цього року біля приміщення обласної ради встановили стелу пам'яті загиблих героїв Іловайська, щоб кожного дня нагадувати полтавцям, завдяки чиїм життям ми маємо мирне небо над головою, - розповіла член координаційної ради громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини"Ніна Кирпотіна.

"Волонтерство - це поклик серця. Це своєрідний діагноз людини, яка просто не може не допомогти ближньому". Так охарактеризувала свою щоденну роботу знана у області волонтер Ірина Каптур.

Детальніше...

Вітаю з Міжнародним днем волонтера!

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Щороку 5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера. Сьогодні ця робота, це покликання, ця місія набула нового значення для України, для Полтавщини, для кожного з нас.

Революція Гідності, боротьба проти російської агресії надали нового значення слову «волонтер». Завдяки небайдужості наших земляків, їх зусиллям воїни на передовій, поранені у госпіталях, тимчасово переміщені особи й діти, що втратили батьків, одержали всебічну підтримку та допомогу.

Полтавщина має справді унікальний приклад  волонтерського руху, у якому багато наших земляків висловили свою громадянську позицію, об'єднались у прагненні підтримати наших бійців, захистити Україну.

У цей день бажаю усім землякам, які жертвують силами і часом, щоб допомогти ближньому мирного неба, спокою у серці і у родинах. Зичу усім волонтерам-доброчинцям міцного здоров'я, успіхів у їх нелегкій роботі.

 

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Вітаємо з Днем народження!

e-mail Друк PDF

4 грудня свій день народження святкує Олег Григорович Діденко – депутат Полтавської обласної ради VII скликання.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Олега Григоровича з особистим святом, зичать міцного здоров’я, родинного затишку, щастя та благополуччя!

Ваші невтомність, управлінський і життєвий досвід, широка палітра талантів, щире прагнення бути корисним землякам, реалізація депутатських повноважень на посаді заступника голови постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр сприяють подальшому розквіту рідної Полтавщини та України.

Вітаємо з Днем народження!

e-mail Друк PDF

3 грудня свій День народження святкує депутат Полтавської обласної ради VII скликання Тетяна Володимирівна Микуця.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Наталію Миколаївну з особистим святом, зичать міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя!

Вас поважають і цінують за чарівність, щирість, активну громадянську позицію. Ваша творча робота з дітьми та принципова депутатську позицію в роботі постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування давно заслужили увагу і шану оточуючих. Нехай радість, любов і вдячність супроводжують Вас на життєвому шляху!

Сумуємо і співчуваємо!

e-mail Друк PDF

1 грудня у районі Красногорівки під час мінометного обстрілу загинув сержант 92-ої окремої механізованої бригади Лукаш Олександр Анатолійович з Полтави. Справжній патріот - після демобілізації перших днів війни, продовжив службу за контрактом, захищаючи Україну від ворога. У Героя залишилися дружина Світлана та 18-річний син.

Прощання з воїном відбудеться об 11-й годині 3 грудня у Свято-Успенському Кафедральному Соборі.

Наш земляк Олександр Лукаш з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, виявив мужність і героїзм, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Полтавська обласна рада сьомого скликання висловлює щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

Сторінка 1 з 696