До уваги місцевих рад та мешканців області

e-mail Друк PDF

До уваги місцевих рад та мешканців області! Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 02.06.2017 № 98 «Про затвердження Положення про бюджет участі Полтавської області» було затверджено Положення про бюджет участі Полтавської області.

Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації.

З необхідними матеріалами можна ознайомитись та завантажити в рубриці «Бюджет участі» на сайті обласної ради. Термін прийому проектів: з 20 липня по 20 серпня.

У контексті розвитку електронного урядування

e-mail Друк PDF

19 липня відбувся семінар для представників структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо створення об’єднаного інтернет-порталу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Полтавської області.

Перед учасниками семінару виступили та відповіли на запитання керівник робочої групи зі створення порталу Ганна Шавиро та член цієї групи Станіслав Беньковський. Йшлося про структуру інтернет-порталу та підготовку пакету інформації для його наповнення.

Для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які не змогли бути присутніми на семінарі особисто, велася його трансляція в форматі вебінар.

Нагадаємо, з ініціативою про створення єдиного інтернет-порталу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Полтавської області виступили голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко. За їх спільним розпорядженням утворено робочу групу, яка вирішуватиме організаційні питання створення порталу.

Очікується, що в перспективі об’єднаний інформаційний портал області полегшить доступ громадян та суб’єктів господарювання до інформаційних продуктів органів публічної влади, підвищить ефективність та прозорість їх діяльності.

Останнє оновлення на Середа, 19 липня 2017, 13:28

Анатолій Ханко зустрівся з представником спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

e-mail Друк PDF

18 липня заступник голови обласної ради Анатолій Ханко зустрівся з представником Харківської команди спеціальної Моніторингової Місії в Україні від Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Вінсентом Годбійоном на прохання керівника Команди Бо-Еверта Ліне.

Вінсент Годбійон поінформував про роботу Моніторінгової Місії ОБСЄ в Україні та попросив Анатолія Ханка відповісти на ряд запитань, які зокрема, стосувалися жорстокого побиття голови фракції ВО «Свобода» в Миргородській міській раді Олега Супруненка, процесу децентралізації в області, видатків обласного бюджету, боротьби з корупцією.

Вінсент Годбійон виявив інтерес до проекту, розробленого обласною радою, – бюджету участі. На що Анатолій Ханко зауважив, що відтепер кожен свідомий громадянин матиме шанс реалізувати власний проект, зробити внесок у розвиток територіальної громади. Концепції такого типу вже діють на рівні міст, але вперше його впроваджують на рівні області. Розробники вірять, що така практика не буде одиничним випадком, а стане поштовхом й для інших областей перейняти досвід Полтавщини.

Також Анатолій Ханко поділився планами про створення в області мережі військо-спортивних таборів для виховання молоді, археологічних таборів для ветеранів АТО з метою їх реабілітації.

У ході зустрічі також було обговорено питання щодо шляхів врегулювання ситуації на Сході України.

Останнє оновлення на Середа, 19 липня 2017, 08:37

Комісія розглянула заяви громадян

e-mail Друк PDF

17 липня 2017 року заступник голови районної ради Володимир Кравцов провів засідання районної комісії зі звільнення від плати за соціальне обслуговування в структурних підрозділах Карлівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

На засіданні були розглянуто 11 заяв громадян похилого віку від звільнення від сплати за транспортні послуги у відділення організації надання адресної допомоги натуральної та грошової допомоги Карлівського ТЦНСП.

За наслідками обговорення були прийнято рішення про звільнення даних громадян від плати за транспортні послуги у відділення організації надання адресної допомоги натуральної та грошової допомоги Карлівського ТЦНСП кінця поточного року за рахунок додатково виділених коштів з районного бюджету.

 

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

17 червня свій День народження відзначає Анатолій Анатолійович Кибка – депутат Полтавської обласної ради VII скликання.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Анатолія Анатолійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, щедрої долі, благополуччя і щастя!

Ваші досвід керівника успішного агропідприємства, знання та компетентність, активна робота у постійній комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування забезпечують сталий соціально-економічний розвиток області, добробут територіальних громад, збереження довкілля.

Нехай і надалі Ваша самовіддана праця в сільському господарстві, депутатська діяльність сприяють процвітанню рідного Полтавського краю, а добрі справи неодмінно повертаються до Вас сторицею!

 

Сімнадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

14 липня відбулася сімнадцята сесія обласної ради сьомого скликання. Вів засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, міські голови міст районного значення, селищні голови районних центрів, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники департаментів, управлінь, відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків – учасників АТО: командира бойової машини 93-ї окремої механізованої бригади, молодшого сержанта Юрія Федорина та бійця 16-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої механізованої бригади Романа Нетеси.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 липня 2017, 18:06 Детальніше...

Сторінка 1 з 751