Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

22 грудня 2017 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 09:33

На базі Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 1 І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури

e-mail Друк PDF

18 грудня на базі Полтавської спеціалізованої школи-інтернат № 1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Петро Ворона, Валерій Прядко, Олександр Путря, Валентина Крутько, Людмила Овчаренко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів освіти і культури області, представники громадськості, журналісти.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули роботу Віталія Бедніна, директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та продовжили з цим керівником термін дії трудового контракту.

Комісія розглянула та підтримала проекти рішень: «Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням обласної ради від 14.06.2016 р. № 132 (зі змінами)», «Про передачу нежитлового приміщення (за адресою: Котелевський район, с. Більськ, вул. Миру, 10) із комунальної власності Більської територіальної громади у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради», «Про затвердження Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на 2018–2022 роки», «Про затвердження Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018–2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 316 (зі змінами)» та інші.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 16:15 Детальніше...

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради розглянула особливості проекту бюджету області на 2018 рік

e-mail Друк PDF

18 грудня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, на якому розглянуто питання про проект бюджету Полтавської області на 2018 рік. Засідання, в якому взяли участь голови районних рад та міські голови, вів голова обласної ради Олександр Біленькій.

Про особливості проекту бюджету області на наступний фінансовий рік доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка. Він, зокрема, сказав:

– Державний бюджет України на 2018 рік прийнятий. Однією з новацій, суттєвих для нашої області, є те, що нарешті частина коштів від рентної плати за видобуток нафти, газу та газового конденсату тепер залишатиметься на місцях. За нашими попередніми підрахунками, це по області близько 620 мільйонів гривень, по обласному бюджету близько 250 мільйонів гривень. Крім того, збережена норма щодо зарахування до місцевих бюджетів 13,44 відсотка акцизного податку з пального – це близько 330 мільйонів. До місцевих бюджетів також буде зараховано 100 відсотків єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку 4-ї групи (сільгосптоваровиробники) – десь 52 млн. грн. Зменшено з 80 до 50 відсотків норматив відрахування екологічного податку до місцевих бюджетів, тобто до обласного бюджету зараховуватиметься лише 35 відсотків і до бюджетів об’єднаних територіальних громад та базового рівня – 15 відсотків. Натомість, до держбюджету перейшло на фінансування утримання державних ветеринарних лабораторій і лікарень. По обласному бюджету, за нашими прогнозами, порядок цифр по екологічному податку залишився той самий (за рахунок збільшення по податках) – очікуємо 57 мільйонів. При розрахунках місцевих бюджетів враховано нову мінімальну заробітну плату – 3723 гривень, посадовий оклад першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки 1762 гривні. Прогнозується зростання тарифів на енергоносії 9 відсотків у середньому. Що стосується видаткової частини, в розрахунках освітньої субвенції змінився підхід – тепер освітня субвенція прив’язана до наповнюваності класів. У медичній субвенції на первинну медичну допомогу враховано фінансові ресурси на перше півріччя, у другому півріччі такі заклади повинні перейти на фінансування з державного бюджету. Що стосується додаткової дотації, то ми отримали її менше ніж у минулому році, - зазначив Павло Кропивка.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 16:33 Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ

e-mail Друк PDF

Відповідно до спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації і голови обласної ради від 13.12.2017 №873/234 «Про оголошення повторного проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці», 21.12.2017р. о 09.00 в кім. 422 облдержадміністрації (вул. Соборності, 45) відбудеться засідання конкурсної комісії. Запрошуємо членів комісії взяти участь у вищезазначеному засіданні.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 13:40

Олександр Біленький про продовження санкцій та надання Україні летальної зброї

e-mail Друк PDF

17 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький взяв участь у прямому ефірі телеканалу «112 Україна», на якому висловив свою думку щодо продовження економічних санкцій проти Російської Федерації та надання Україні летальної зброї.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 09:21

Депутати розглянули питання надрокористування

e-mail Друк PDF

15 грудня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, яке вів заступник голови комісії Олег Діденко, розглянуто низку профільних питань.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Володимир Савченко, Анатолій Попельнюх, Ігор Горжій, Валерій Калюжний, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники видобувних підприємств, громадськості, журналісти.

Депутати підтримали проект рішення «Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «Пирятинський сирзавод» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Південно-Пирятинського родовища на території м. Пирятин Пирятинського району Полтавської області».

Детальніше...

У селі Селещина відбулося виїзне засідання профільної комісії обласної ради

e-mail Друк PDF

15 грудня в селі Селещина Машівського району, на базі військової частини А0312, відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні, яке вів голова комісії Геннадій Коваденко, взяли участь народний депутат України Андрій Река, депутати обласної ради: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Михайло Бугрій, Іван Сидоренко, Володимир Бобиль, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, заступник голови Машівської районної ради Софія Кулак, заступник військового комісара Полтавської області Едуард Бородай, командир військової частини Валерій Іванченко.

Депутати ознайомилися з матеріально-технічною базою військової частини, проходженням служби бійцями та офіцерами, оглянули об’єкти соціальної сфери, які обслуговують військовослужбовців та їхні родини.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 грудня 2017, 20:15 Детальніше...

Сторінка 1 з 785