Екологічна безпека – кроки вирішення проблеми

e-mail Друк PDF

30 червня за участі голови районної ради Віри Мартюк відбулася спільна нарада по питаннях забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі.

У нараді взяли участь голова районної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, заступники голів Роман Гловацький, Микола Чишко, Валентин Місніченко , Яна Карманська, юрист міської ради Віталій Бибик та представники ПАТ «Хорольський МКК ДП».

В ході обговорення проблеми, яка виникла в наслідок зміни власників мереж каналізації та водовідведення, які використовує місто, присутні дійшли спільної думки щодо необхідності термінового відновлення технічної документації для передачі об’єктів на баланс Хорольської міської ради та забезпечення безперебійного функціонування мереж.

Детальніше...

Навчальний семінар у Карлівському районі

e-mail Друк PDF

30 червня за ініціативи голови Карлівської районної ради Петра Світлика та за підтримки Полтавської обласної ради у районі було проведено навчальний семінар з питань підготовки проектів розвитку територіальних громад Полтавскої області на 2016 рік.

У роботі семінару взяли участь голова районної ради Петпро Світлик, перший заступник Карлівського міського голови Сегій Шевченко, сільські голови, секретарі рад, головні ропорядники бюджетних коштів та керівники комунальних установ району.

З вступним словом на семінарі виступив Петро Світлик, який акцентував увагу присутніх на тому, що Карлівський район на жаль займає досить пасивну позицію і практично не приймає участі у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Як результат, з 200 проектів, які було реалізовано в області, лише один проект було подано з Карлівського району (по закупівлі обладнання для Карлівської ЦРЛ).

Детальніше...

Затверджено графік виїзних прийомів громадян керівниками обласної ради у липні - грудні 2016 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка виїзних прийомів громадян головою обласної ради, першим заступником та заступником голови обласної ради в територіальних громадах Полтавської області у липні-грудні 2016 року.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення, встановлено, що голова обласної ради проведе виїзні прийоми громадян у Пирятинському районі (липень), Шишацькому районі (серпень), Козельщинському районі (вересень), Новосанжарському районі (жовтень), Диканському районі (листопад), Котелевському районі (грудень); перший заступник голови обласної ради – у Великобагачанському районі та м. Кременчук (липень), м. Горішні Плавні (серпень), Семенівському районі (вересень), Хорольському районі (жовтень), Машівському районі (листопад), Чутівському районі (грудень); заступник голови обласної ради – у с. Сенча Лохвицького району (6 липня), с.Лютеньки Гадяцького району (13 липня), Чутівському районі (20 липня), Миргородському районі (серпень), Глобинському районі (вересень), Оржицькому районі (жовтень), с.Бондарі Кременчуцького району (листопад), Карлівському районі (грудень).

Попередній запис громадян проводитиметься в органах місцевого самоврядування (міській, районній, сільській радах), а також може проводитися в обласній раді за тел.: 2-69-62, 56-47-64, або за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, к.409, 433.

Прийом громадян керівниками обласної ради здійснюватиметься у територіальних громадах.

Виконавчому апарату обласної ради доручено забезпечити проведення виїзних прийомів з попереднім вивченням проблемних питань та залученням посадових осіб структурних підрозділів обласної державної адміністрації, центральних органів виконавчої влади, депутатів обласної ради для вирішення та кваліфікованого роз’яснення питань, порушених громадянами під час виїзних прийомів.

 

На Полтавщині інформацію про наявність безкоштовних ліків зроблять публічною

e-mail Друк PDF

Проект відповідного публічного інформаційного ресурсу обговорили голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Анатолій Ханко, директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак, виконавчий директор ГО "Інститут аналітики і адвокації" Юрій Нестуля і заступник директора БО "Світло Надії" Сергій Жук. Суть проекту - розміщати усю інформацію про наявність безкоштовних ліків у закладах охорони здоров'я на спеціальному сайті.

- Наше завдання - максимальна прозорість. У питанні же забезпечення ліками ця складова надзвичайно важлива, адже покаже реальну картину потреб у безкоштовних ліках тяжко хворих і, разом з тим, зніме всі спекуляції навколо розподілу безкоштовних ліків. В Україні вже існує ряд подібних проектів, зокрема обліку ліків для онкохворих. Та ми хочемо піти далі - зробити прозорою і доступною інформацію про всі без виключення препарати, які закуповуються за бюджетні кошти, - повідомив під час зустрічі голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Учасники домовились створити абсолютно новий інформаційний ресурс, який міг би стати основою для впровадження ідеї публічних ліків у всеукраїнському масштабі. "Адже,- говорить експерт платформи PROZORRO, виконавчий директор ГО "Інститут аналітики та адвокації" Юрій Нестуля,- існуючі сайти все ж не досконалі, мають або вузькоспеціальне спрямування, або технологічні недоліки".

- Ми пропонуємо до 15 липня розробити технічне завдання для майбутнього ресурсу, залучити до його виконання кошти БО "Відродження", з якими уже ведемо переговори у цьому напрямку. Орієнтовно - це 50 тисяч гривень, оскільки проект досить серйозний, і легко може стати взірцем для всієї України, - вважає Юрій Нестуля.

Директор департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак підтримав ініціативу і запропонував пілотно впроваджувати проект на базі Полтавської обласної клінічної лікарні.

- Впровадження програми дасть змогу не лише пацієнтам моніторити наявність ліків, що зніме звинувачення у зловживанні. Нам давно потрібно навести порядок у закупівлях, визначити реальні потреби згідно з планами лікування. Тому на базі онкологічного відділення обласної лікарні ми пропонуємо реалізувати цей проект, - сказав Віктор Лисак.

Орієнтовно інформаційний ресурс з даними про безкоштовні ліки планують запустити уже у вересні цього року.

Детальніше...

Про особистий прийом громадян у липні - грудні 2016 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником та заступником голови обласної ради в приміщенні Полтавської обласної ради у липні – грудні 2016 року.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Олександр Біленький прийматиме громадян першого вівторка кожного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод – другої середи кожного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Анатолій Ханко – четвертого вівторка кожного місяця з дев’ятої до одинадцятої години.

Прийом громадян проводитиметься в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45.

З метою економії часу, громадяни можуть попередньо записатися на прийом за тел.: 2-69-62, 56-47-64 або за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, к.409, к.433

 

Восьма позачергова сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

29 червня відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання. Вів засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, міські голови міст районного значення, селищні голови районних центрів, голови райдержадміністрацій, керівники департаментів, управлінь, відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники громадськості, журналісти.

Депутати обрали секретаріат сесії та сформували порядок денний сесії.

На початку засідання із суспільно-значимих питань виступили заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, депутати: Руслан Богдан, Василь Стасовський, Руслан Ляшко, Микола Первак. У виступах були порушені питання: охорони довкілля, забезпечення населення якісною питною водою, збереження мережі загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечення дотримання Правил дорожнього руху при проведенні ремонтних робіт на дорогах, організації дієвої допомоги жителям області, які постраждали внаслідок буревію у ніч з 22 на 23 червня, ефективного використання бюджетних ресурсів.

Останнє оновлення на Четвер, 30 червня 2016, 09:43 Детальніше...

Сторінка 1 з 640