12 серпня – День будівельника

e-mail Друк PDF

Шановні будівельники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Будівельників по праву називають творцями «історії в камені», адже результати вашої праці – житлові комплекси, об’єкти інфраструктури – покликані задовольняти потреби мешканців області та її економіки не одне десятиліття.

Переконані, що ви й надалі будете спрямовувати ваш високий професіоналізм, наполегливу працю та творче натхнення в напрямку розбудови Полтавщини та України в цілому.

Щиро зичимо міцного здоров’я, енергії, наснаги, впевненості у власних силах, добробуту та благополуччя!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської

обласної ради

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 13:44

12 серпня – День працівників ветеринарної медицини

e-mail Друк PDF

 

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Ваша нелегка щоденна праця, високий фаховий рівень та уміння брати на себе відповідальність забезпечують здоров’я тварин, контроль якості та безпечності продуктів харчування, стабільність і благополучність епізоотичної ситуації на Полтавщині.

Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку, злагоди та достатку! Нехай ваші серця завжди будуть зігріті теплом людської шани! Нехай сторицею повертається зроблене вами добро!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської

обласної ради

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 10:00

На Полтавщині встановлять 44 майданчики з вуличним тренажерним обладнанням

e-mail Друк PDF

10 серпня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, депутати обласної ради: Олег Сазонов, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Ігор Скляр, Іван Сидоренко, Валерій Прядко, Микола Первак, Віктор Скочко, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

Депутати розглянули питання про формування та погодження переліку місць встановлення спортивних майданчиків з вуличним тренажерним обладнанням у 2018 році. Так, за інформацією Олександра Буцького, в нинішньому році, в рамках заходів обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки у новій редакції, заплановано придбати за кошти обласного бюджету 44 комплекти вуличного тренажерного обладнання. Його буде встановлено в населених пунктах області на майданчиках, збудованих за кошти місцевих бюджетів і спонсорів. До Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації надійшло 67 відповідних заявок від органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 серпня 2018, 13:48

Оприлюднено проект Програми наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Українська асоціація районних та обласних рад підготувала проект Програми наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що відбудеться 11-14 вересня у Затоці Одеської області. Тематика сформована відповідно до аналізу потреб, що висловили самі учасники.

Так, підніматимуться питання стосовно нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

У якості спікерів очікуються високопосадовці органів державної влади, зокрема Прем’єр-міністр України, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

Між іншим у рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO.

Останнє оновлення на Четвер, 02 серпня 2018, 14:23 Детальніше...

Євгеній Холод провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

2 серпня виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод провів особистий прийом громадян – жителів міста Полтави та селища Машівки.

Звернення громадян стосувалися передусім питань впровадження енергозберігаючих технологій, відновлення пільг на житлове субсидування та проїзд окремим категоріям населення, покращення житлових умов осіб з інвалідністю та інші.

Євгеній Холод дав роз’яснення щодо порушених громадянами питань, доручив відповідним службам розглянути можливості їх вирішення.

Останнє оновлення на Четвер, 02 серпня 2018, 13:35 Детальніше...

Названо перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового

e-mail Друк PDF

31 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового, заснованої з метою сприяння розвитку сучасної української літератури, відзначення письменників за вагомі творчі здобутки, громадян – за активну громадську діяльність. Вів засідання виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, першими лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового стали:

– у номінації «Сучасна проза» – Сергій Осока (Нечитайло), член Національної спілки письменників України – за збірку оповідань «Нічні купання в серпні»;

– у номінації «Громадська діяльність» – Юрій Роговий, ветеран педагогічної праці – за популяризацію творчого доробку свого батька – Феодосія Рогового.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 липня 2018, 15:39 Детальніше...

Сторінка 1 з 829