Основні заходи Полтавської обласної ради на 17.12.2018 р. – 22.12.2018 р.

e-mail Друк PDF

17.12.2018, 11.00, к. 333 – засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, зі змінами.
2. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради».
3. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна психіатрична лікарня №2 «Снітино» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна психіатрична лікарня
№ 2 «Снітино» Полтавської обласної ради».
4. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року
№ 925.
5. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року
№ 926.
6. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року
№ 940.
7. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року
№ 939.
8. Про реорганізацію комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради».
9. Про передачу в оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств обласних станцій переливання крові.
10. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра соціальної політики України про внесення змін у діюче законодавство щодо виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам.
11. Про надання співфінансування до районного бюджету на виконання робіт по проекту «Капітальний ремонт приміщення 2 поверху головного корпусу Шишацької ЦРЛ за адресою: смт Шишаки, вул. Легейди, 50».
12. Про використання капітальних видатків по галузі охорони здоров’я у 2018 році та їх планування на 2019 рік. (із використанням наочних матеріалів)
13. Про використання капітальних видатків по галузі соціального захисту у 2018 році та їх планування на 2019 рік. (із використанням наочних матеріалів)
14. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення на 2019 рік.
15. Різне.
17.12.2018, 14.00, к. 407 – засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав АТО.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про клопотання щодо відзначення Почесною грамотою Верховної Ради України.
2. Про результати виконання у 2018 році заходів Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки.
3. Про погодження проекту рішення двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки».
4. Про погодження проекту рішення обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до структури виконавчого апарату обласної ради».
5. Про погодження проекту рішення обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Положення про почесну відзнаку – Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України».
6. Про погодження проекту рішення обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки (зі змінами)».
7. Про погодження проекту рішення обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Полтавської області».
8. Про практику функціонування у Полтавській обласній раді Єдиної системи місцевих електронних петицій.
9. Про План роботи постійної комісії на 2019-й рік.
10. Різне.
18.12.2018, 10.00, м. Київ, вул. Інститутська, 7 – участь голови обласної ради Біленького О.Ю. у підсумковій конференції конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році».
18.12.2018, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про внесення змін до Схеми планування території Полтавської області.
2. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2019 році.
3. Про внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки.
4. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 12 липня 2018 року № 777 «Про затвердження Порядку розгляду розрахунків тарифів на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги (послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення), поданих для їх встановлення підприємствами обласної власності».
5. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Миргородтеплоенерго».
6. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Лубнитеплоенерго».
7. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на отримання кредиту у виді поновлення кредитної лінії.
8. Про припинення в результаті реорганізації ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».
9. Про надання згоди на передачу окремих аеродромних об’єктів Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у державну власність.
10. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки, зі змінами.
11. Про інформацію заступника начальника – начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Кужіля В.М.
12. Про Звернення щодо внесення змін у діюче законодавство України у сфері автомобільного транспорту з метою недопущення здійснення нелегальних пасажирських перевезень, приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу.
13. Про депутатське звернення депутата обласної ради Макаруші Н.М. щодо співфінансування, за рахунок коштів обласного бюджету, впровадження проекту «Реконструкція вул. Козацької від проспекту Лесі Українки до будинку 138 по вулиці Козацькій в м. Кременчуці» (з влаштуванням зливної каналізації).
14. Про виділення коштів у розмірі 20 мільйонів гривень КП ПОР «Полтававодоканал» для можливості часткового погашення боргу за спожиту електроенергію.
15. Про хід виконання обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки.
16. Про хід виконання Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018 – 2022 роки.
17. Про хід виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки.
18. Про хід виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки.
19. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку на 2019 рік.
20. Різне.
21 грудня 2018 року о 8-00 год. в к. 333 Полтавської облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) - засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Казенному підприємству «ПІВДЕНУКРГЕОЛОГІЯ» спеціального дозволу на геологічне вивчення питних підземних вод на території Полтавської області.
2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, супутніх компонентів Рясківського газоконденсатного родовища частково розташованого на території Машівського району Полтавської області.
3. Про звернення ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МИРГОРОДСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ» щодо надання гірничого відводу для розробки Південно-Східної ділянки Миргородського-2 родовища суглинків на території Миргородського району Полтавської області.
4. Про звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЯЦИНОВО-СЛОБІДСЬКИЙ КАР’ЄР ПІСКУ» щодо надання гірничого відводу для розробки Яциново-Слобідського родовища піску на території Полтавського району Полтавської області.
5. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України про прискорення розгляду проекту Закону України № 7058 щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.
6. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надра на 2019 рік.
7. Про спеціальні дозволи на користування надрами, надані на території Полтавської області.
8. Різне.
19.12.2018, 12.00, к. 407 – засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін і доповнень до Програми правової освіти населення області на 2016 – 2020 роки».
2. Про внесення змін, доповнень та викладення в новій редакції Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки.
3. Про погодження кандидатур Жебеля М.В., Замули В.І.,
Корнійчука В.П. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.
4. Про План роботи постійної комісії на 2019-й рік.
5. Різне.
18.12.2018, 15.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Розгляд проектів рішень:

1. Про переукладення трудового контракту з начальником Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Полтавської обласної ради.
2. Про укладення трудового контракту з директором Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради.
3. Про внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки (із змінами).
4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки.
5. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік.
6. Про внесення змін до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 – 2020 років.
7. Про Перспективний план формування територій громад Полтавської області (в новій редакції)
8. Про затвердження обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 ‒ 2021 роки».
9. Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.
10. Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки.
11. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, зі змінами.
12. Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки.
13. Про внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки.
14. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2019 році.
15. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки, зі змінами.
16. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
17. Про внесення змін і доповнень до Програми правової освіти населення області на 2016 – 2020 роки (зі змінами).
18. Про внесення змін та доповнень до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки у новій редакції.
19. Про внесення змін до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки.
20. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки.
21. Про внесення змін та доповнень до Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років.
22. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки.
23. Про затвердження Стратегії розвитку туризму та курортів у Полтавській області на 2019 – 2029 роки.
24. Про внесення змін та доповнень до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016 – 2020 роки.
25. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.
26. Про обласний бюджет на 2019 рік.
27. Про надання згоди на передачу окремих аеродромних об’єктів Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у державну власність.
28. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на отримання кредиту у виді
поновлювальної кредитної лінії.
29. Про припинення в результаті реорганізації ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».
30. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 12 липня 2018 року № 777 «Про затвердження Порядку розгляду розрахунків тарифів на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги (послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення), поданих для їх встановлення підприємствами обласної власності.
31. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Миргородтеплоенерго».
32. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Лубнитеплоенерго».
33. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради».
34. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна психіатрична лікарня № 2 «Снітино» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна психіатрична лікарня № 2 «Снітино» Полтавської обласної ради».
35. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року № 925.
36. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року № 926.
37. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року № 940.
38. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року № 939.
39. Про реорганізацію комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради».
40. Про передачу в оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств обласних станцій переливання крові.
41. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності внесення змін до Податкового кодексу України в частині оподаткування лісових земель земельним податком.
42. Про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2018 року.
43. Про погодження проекту рішення обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Положення про почесну відзнаку – Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України».
44. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Полтавської обласної ради.
45. Про план роботи обласної ради на 2019 рік.
46. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
47. Про приймання майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
48. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕЛЕНИЙ БІР ПОЛТАВА» у користування мисливських угідь на території Опішнянської об’єднаної територіальної громади, Малорублівської, Великорублівської, Ковалевської, Микілківської, Милорадівської сільських рад Котелевського району та Великобудищанської сільської ради Диканського району Полтавської області.
49. Про зміну найменування комунальної організації (установи, закладу) юридичної особи Регіональний ландшафтний парк «Диканський».
50. Про зміну найменування комунальної організації (установи, закладу) юридичної особи Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні».
51. Про доцільність та ефективність об’єднання підприємств комунальної власності на основі методології інтеграції промислових підприємств з метою підвищення ефективності їх функціонування.
52. Про план роботи постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном на 2019 рік.

Розгляд листів і звернень:

53. Про результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів оренди :
53.1.частини приміщення Полтавського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру загальною площею 3,0 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 12 з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ВУСО».
53.2. частини приміщення (даху) Комунальної установи «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» площею 9,0 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Стрітенська, 50 з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "КИЇВСТАР".
53.3. частини приміщення Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради загальною площею 84,0 кв. м., за адресою: Полтавська область, м. Кобеляки, вул. Полтавська, 29 з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРСПЕЦТЕПЛО КП»
53.4.будівлі насосної, що знаходиться на балансі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14 з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЦУМ»».
53.5.нерухомого майна ПОКП «Аеропорт-Полтава» загальною площею 1 822 кв. м. (9 об’єктів).
54. Про продовження надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області в межах кошторису витрат, як з бюджетними організаціями:
54.1.видавництву «Полтавський літератор» приміщень в адмінбудівлі, за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115.
54.2. комунальному підприємству «Реєстратор» приміщень в адмінбудівлі, за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115.
55. Про передачу в безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів позички :
55.1. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45 та вул. Зигіна, 1.
55.2.адміністративних приміщень установ ветеринарної медицини в Полтавській області.
55.3. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Г.Сковороди, 8, що знаходяться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
55.4. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, що знаходяться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
55.5. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. М.Дмитрієва, 7, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи».
55.6. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49, що знаходяться на балансі управління майном обласної ради.
55.7. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Кагамлика, 76а, що знаходяться на балансі управління майном обласної ради.
55.8. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 23, що знаходяться на балансі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.
55.9. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Стрітенська, 43, що знаходяться на балансі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.
56. Про лист Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» щодо погодження спрямування частини чистого прибутку в 2019 році на розвиток власної матеріально-технічної бази.
57. Про лист Асоціації «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» щодо передбачення в обласному бюджеті коштів для членського внеску Полтавської обласної ради на 2019 рік.
58. Про лист військової частини А 2554 щодо виділення коштів для встановлення сигналізації та проведення ремонту.
59. Про лист Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту покрівлі в 2019 році.
60. Про лист Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю щодо забезпечення виконання бюджетних програм по субвенціям на виплату грошової компенсації для отримання житла окремими категоріям осіб.
61. Про лист ГО «Фонд інвалідів Чорнобиля Полтавської області» щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень та організації оздоровлення дітей.
62. Про лист ГО «ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень, оренду транспорту для поїздок у відрядження та направлення на оздоровлення дітей.
63. Про лист ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА СИЛОВИХ СТРУКТУР» щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень в межах України.
64. Про лист ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень в межах України.
65. Про лист ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ МАЛОГО БІЗНЕСУ М. ПОЛТАВИ» щодо необхідності прийняття звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України відносно врегулювання ситуації з організацією перевірок суб’єктів господарювання та роботодавців України.
66. РІЗНЕ.


19.12.2018, 10.00, к. 422 – засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача.
21.12.2018, 10.00, зал № 22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, м. Полтава, вул. Конституції, 2 – пленарне засідання двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

21 грудня 2018 року, 8.00 к. 422  ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ТА УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ

Розгляд проектів рішень:

1.Про Перспективний план формування територій громад Полтавської області (в новій редакції).
2.Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2019 році (доопрацьований проект).
3.Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки (доопрацьований проект).
4.Про затвердження регіональної цільової Програми створення та ведення містобудівного кадастру Полтавської області на 2019 – 2020 роки (доопрацьований проект).
5.Про обласний бюджет на 2019 рік.
6.Про внесення змін до Положення про почесну відзнаку – Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України».
7.Про внесення змін до структури виконавчого апарату Полтавської обласної ради.
8.Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
9.Про приймання майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
10.Про зміну найменування комунальної організації (установи, закладу) юридичної особи Регіональний ландшафтний парк «Диканський».
11.Про зміну найменування комунальної організації (установи, закладу) юридичної особи Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні».
12.Про план роботи обласної ради на 2019 рік.
13.Про план роботи постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном на 2019 рік.
14.Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Полтавська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради.

 

Розгляд листів і звернень:
15.Про результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів оренди :
15.1.частини приміщення Полтавського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру загальною площею 3,0 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 12 з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ВУСО».
15.2. частини приміщення (даху) Комунальної установи «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» площею 9,0 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Стрітенська, 50 з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КИЇВСТАР».
15.3. частини приміщення Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради загальною площею 84,0 кв. м., за адресою: Полтавська область, м. Кобеляки, вул. Полтавська, 29 з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРСПЕЦТЕПЛО КП»
15.4.будівлі насосної, що знаходиться на балансі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14 з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЦУМ»».
15.5.нерухомого майна ПОКП «Аеропорт-Полтава» загальною площею 1 822 кв. м. (9 об’єктів).
16.Про продовження надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області в межах кошторису витрат, як з бюджетними організаціями:
16.1.видавництву «Полтавський літератор» приміщень в адмінбудівлі, за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115.
16.2. комунальному підприємству «Реєстратор» приміщень в адмінбудівлі, за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115.
17.Про передачу в безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів позички :
17.1. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45 та вул. Зигіна, 1.
17.2.адміністративних приміщень установ ветеринарної медицини в Полтавській області.
17.3. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Г.Сковороди, 8, що знаходяться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
17.4. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, що знаходяться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
17.5. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. М.Дмитрієва, 7, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи».
17.6. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49, що знаходяться на балансі управління майном обласної ради.
17.7. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Кагамлика, 76а, що знаходяться на балансі управління майном обласної ради.
17.8. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 23, що знаходяться на балансі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.
17.9. адміністративних приміщень за адресою: м. Полтава, вул. Стрітенська, 43, що знаходяться на балансі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.
18.Про лист Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» щодо погодження спрямування частини чистого прибутку в 2019 році на розвиток власної матеріально-технічної бази.
19.Про лист Асоціації «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» щодо передбачення в обласному бюджеті коштів для членського внеску Полтавської обласної ради на 2019 рік.
20.Про лист військової частини А 2554 щодо виділення коштів для встановлення сигналізації та проведення ремонту.
21.Про лист Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту покрівлі в 2019 році.
22.Про лист Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю щодо забезпечення виконання бюджетних програм по субвенціям на виплату грошової компенсації для отримання житла окремими категоріям осіб.
23.Про лист ГО «Фонд інвалідів Чорнобиля Полтавської області» щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень та організації оздоровлення дітей.
24.Про лист ГО «ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень, оренду транспорту для поїздок у відрядження та направлення на оздоровлення дітей.
25.Про лист ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА СИЛОВИХ СТРУКТУР» щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень в межах України.
26.Про лист ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» щодо включення в порядок використання коштів оплати відряджень в межах України.
27.Про лист ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ МАЛОГО БІЗНЕСУ М. ПОЛТАВИ» щодо необхідності прийняття звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України відносно врегулювання ситуації з організацією перевірок суб’єктів господарювання та роботодавців України.
28.РІЗНЕ.