План роботи районних рад з 18 по 21 квітня

e-mail Друк PDF

Козельщинська районна рада

– 21 квітня відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району.

 

Пирятинська районна рада

– 18 квітня голова районної ради Сергій Пазюк проведе особистий прийом громадян – жителів району.

– 19 квітня планується спільне засідання постійних комісій районної ради: з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку, інформаційної сфери та зв’язків з громадськістю; з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я.

– 21 квітня заступник голови районної ради Олексій Гусак проведе особистий прийом громадян – жителів району.

 

Машівська районна рада

– 18 квітня відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та податків з порядком денним. До проекту порядку денного засідання внесені питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

2. Про внесення змін до Програми сприяння функціонування відділу агропромислового розвитку Машівської РДА на 2016-2017 роки.

– 19 квітня відбудеться пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. До проекту порядку денного сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до Програми сприяння функціонуванню відділу агропромислового розвитку Машівської районної державної адміністрації на 2016-2017 роки.

2. Про внесення змін до рішення №165 районної ради від 09.12.2016 року «Про затвердження списку присяжних Машівського районного суду»

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

 

Шишацька районна рада

– 18 квітня заступник голови районної ради Володимир Чмир проведе особистий прийом громадян – жителів району.

– 19 квітня за участю голови районної ради Владислава Сафонова відбудеться мистецький захід для людей з обмеженими фізичними можливостями «Творчими стежинами М.В. Гоголя».

– 20 квітня голова районної ради Владислав Сафонов проведе особистий прийом громадян – жителів району.