Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

В Хоролі обговорили реформування районної газети

e-mail Друк PDF

Нещодавно, за ініціативи голови Хорольської районної ради Віри Мартюк, відбулася нарада щодо реформування районної газети «Вісті Хорольщини».

У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, тимчасово виконуючий обов’язки редактора газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля інші. На прикладі дорожньої картки реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ, було намічено та обговорено заходи щодо роздержавлення  районної газети «Вісті Хорольщини».

Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017, 11:44

Відбулася нарада при голові Хорольської районної ради

e-mail Друк PDF

Днями голова Хорольської районної ради Віра Мартюк провела нараду, в якій взяли участь заступник голови районної ради Роман Гловацький,  заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, начальник відділу управління майном районної ради Володимир Малюжко, керівники установ та організацій, працівники виконавчого апарату районної ради.

На порядку денному розглядалося питання щодо оформлення права власності на нерухоме майно, яке належить територіальній громаді району. Голова районної ради Віра Мартюк зауважила, що на сьогодні в районі виникла потреба в проведенні інвентаризації наявного майна та аудиту правовстановлюючих документів на їх  відповідність згідно чинного законодавства.

У ході наради було обговорено алгоритм оформлення права власності на об’єкти, які використовують бюджетні установи, прийнято рішення щодо доцільності перевірки наявної технічної документації, інших правовстановлюючих документів.

Останнє оновлення на Середа, 15 листопада 2017, 16:12

З робочою поїздкою до сільських рад

e-mail Друк PDF

9 листопада голова Хорольської районної ради Віра Мартюк провела особистий виїзний прийом громадян у селах Штомпелівка та Петракіївка.

У ході спілкування мешканцями були порушені питання щодо соціальної адаптації учасників АТО, забезпечення їх житлом та земельними ділянками, роботи медичних закладів, організації підвезення дітей до шкіл та інші.

Під час прийому, директор Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області Інна Рябухіна висловила вдячність органам місцевого самоврядування та Полтавській обласній та Хорольській районній радам за підтримку у  зміцненні матеріально-технічної бази навчального закладу, а директор дошкільного навчального закладу «Веселка» Ніна Рубан – за спонсорську допомогу  депутату Полтавської обласної ради Фахраддіну Мухтарову.

На завершення, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк спільно із сільськими головами місцевих рад  відповідно Валерієм Іщенком та Григорієм Третяком розглянули шляхи вирішення питань, які хвилюють мешканців.

Останнє оновлення на Середа, 15 листопада 2017, 16:14

На крилах віри

e-mail Друк PDF

11 жовтня голова районної ради Віра Мартюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов відвідали районний будинок культури де відбувся обласний фестиваль людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах віри».

Представники районних осередків інвалідів із Семенівни, Карлівки, Миргорода, Пирятина, Нових Санжар, Полтави і району, Лубен, Оржиці, Шишак, Диканьки і звичайно Хоролу, загалом - понад тридцять учасників, зустрілися у нашому місті, щоб показати власні творчі здобутки.

Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович привітали учасників фестивалю,висловили слова поваги і вдячності за їх великий життєвий і творчий потенціал, активне життя і неповторну самобутню творчість, побажали добра, поваги та взаємопідтримки, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою.

Детальніше...

Друге, заключне засідання конкурсної комісії

e-mail Друк PDF

18 жовтня, під головування заступника голови районної ради Романа Гловацького, відбулося друге завершальне засідання конкурсної комісії з відбору на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

Нагадаємо, 13 жовтня відбулося перше засідання комісії, на якому було обрано її голову, обговорено організаційні питання та вивчено подані претендентами документи на їх відповідність конкурсним вимогам.

До складу конкурсної комісії, на підставі Розпорядження голови районної ради від 29 вересня 2017 року № 35, були включені представники районної ради, районної державної адміністрації, районного відділу культури, представники трудового колективу і громадських організацій які здійснюють свою діяльність у сфері культури.


Ось і цього разу, керуючись нормами Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладення та розірвання з ними контрактів, члени конкурсної комісії розглянули наявні матеріали справи, ознайомились із презентацією і заслухали програму розвитку РБК на поточний рік та в перспективі на п’ять років,єдиного претендента на посаду директора Хорольського районного будинку культури Анатолія Крутька.

За наслідками роботи комісії було прийняте рішення рекомендувати голові районної ради Вірі Мартюк своїм розпорядженням призначити на посаду директора Хорольського районного будинку культури Анатолія Крутька з подальшим його затвердженням на сесії районної ради.

 

Сторінка 1 з 27