Основні заходи Полтавської обласної ради на 11.02.2019 р. ‒ 15.02.2019 р.

11.02.2019, 10.00, к. 422 засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про стан передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад на території Полтавської області.

2. Про застосування вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» в частині використання земель колективної власності та використання полезахисних лісових смуг на землях сільськогосподарського призначення (роз’яснення вимог законодавства).

3. Про порядок сплати платежів за землекористування за підсумками проведеної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у 2018 році (роз’яснення вимог законодавства).

4. Про стан виплати орендної плати за використання земель власникам земельних часток (паїв) у 2018 році.

5. Про хід виконання у 2018 році обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (в новій редакції).

6. Про надання Дитячому оздоровчому центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради земельної ділянки в постійне користування.

7. Про Звернення щодо відновлення функціонування ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОЛТАВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ».

8. Різне.

11.02.2019, 14.00, к. 422 засідання журі Премії Полтавської обласної ради
імені Володимира Вернадського.

12.02.2019, 14.00, к. 422 засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

13.02.2019, 11.00, к. 422 засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУБЕНСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД» щодо надання гірничого відводу для розробки Лубенського – 2 родовища суглинків на території м. Лубни та Лубенського району Полтавської області.

2. Про звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОПРОМИСЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ «ЛУБЕНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД» щодо надання гірничого відводу для розробки ділянки № 1 Тернівського родовища суглинків на території Лубенського району Полтавської області.

3. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Стасівського родовища на території Диканського району Полтавської області.

4. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХОРОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ДИТЯЧИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянок № 1, 2 Хорольського-ІІ родовища на території м. Хорол Хорольського району Полтавської області.

5. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБИНСЬКИЙ ПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, питних підземних вод водозабору підприємства на території м. Глобине Глобинського району Полтавської області.

6. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОЇЛ МІНЕРАЛС КОМПАНІ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням газу природного, конденсату Південно-Макарцівської площі на території Полтавського району Полтавської області.

7. Про звернення Полтавської облдержадміністрації та АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» про укладення Меморандуму щодо співробітництва в питаннях розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури територіальних громад Полтавської області.

8. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування газу природного, конденсату, супутніх компонентів Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського району Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

9. Аналіз показників діяльності Полтавського обласного комунального виробничо - комерційного підприємства «Полтавапаливо» за 2018 рік.

10. Про стан надходжень рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до місцевих бюджетів Полтавської області за 2018 рік.

11. Різне.

14.02.2019, 10.00 (Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка) пленарне засідання двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.