Затвердили Кодекс етики депутата районної ради

16 грудня голова Хорольської районної ради Віра Мартюк провела пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання, в якому взяли участь депутат обласної ради Михайло Міщенко, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, очільники місцевих рад.

Одним із питань порядку денного було обрання заступника голови районної ради. Проте, в результаті таємного голосування, кандидат не набрав необхідної кількості голосів. Це питання перенесено на наступну сесію.

Депутати затвердили Регламент Хорольської районної ради, Кодекс етики депутата районної ради, утворили 4 постійні комісії та обрали їх персональний склад.

Було внесено зміни до показників районного бюджету на 2015 рік. Доходна частина районного бюджету збільшена на суму 15284,2 тис. грн. Ці доходи спрямовані на такі видатки: освіта – 815,7 тис. грн, охорона здоров`я – 2156,2 тис. грн, надання пільг і житлових субсидій населенню – 12217,0 тис. грн, на придбання паливно-мастильних матеріалів для ліквідації пожеж на торфовищах на території району – 199,9 тис. грн. Крім цього, за пропозиціями головних розпорядників коштів, депутати затвердили перерозподіл видатків у межах загального обсягу виділених їм видатків.

Депутати схвалили районну програму підтримки розвитку ветеранської діяльності на 2016-2018 роки та районну Комплексну програму підтримки та розвитку матеріальної бази підприємств, установ і організацій, що є спільною власністю територіальних громад району на 2016-2020 роки.

З усіх інших питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.