Бюджет ухвалили, заступника голови знов не обрали

23 грудня голова Хорольської районної ради Віра Мартюк провела пленарне засідання третьої сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Руслан Ляшко, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, розпорядники коштів, представники громадськості та засобів масової інформації.

Першим питанням порядку денного було обрання заступника голови районної ради. Шляхом таємного голосування кандидат знову не зміг набрати необхідної кількості голосів. Цього разу йому не вистачило всього одного голосу.

В інших питаннях депутати були більш одностайні. Цьому передувала змістовна робота у постійних комісіях. Депутати після отримання відповідей начальника фінансового управління райдержадміністрації Григорія Носенка затвердили районний бюджет на 2016 рік та внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік. Також, прийнято ряд рішень: про внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2013-2016 роки, про звіт районної державної адміністрації про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 міс. 2015 року, про Програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік, про районну Програму оздоровлення території Хорольського району від сказу на 2016 - 2020 роки, про Програму приватизації майна спільної власності територіальних громад району на 2016 - 2020 роки, про Районну програму підтримки районної газети "Вісті Хорольщини" щодо інформаційного забезпечення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2016-2017 роки.

Депутати утворили президію районної ради в кількості 11 осіб, затвердили план роботи районної ради на 2016 рік та структуру і чисельність виконавчого апарату ради. За пропозицією відділу управління майном районної ради було призначено: Оксану Левіну - директором центральної районної бібліотеки, Аллу Кикоть - директором районного краєзнавчого музею.

Голова районної ради Віра Мартюк нагородила кандидата технічних наук, заслуженого працівника сільського господарства України, директора ДП ДГ ім. 9 Січня Андрія Пасюту ювілейною медаллю "150 років Полтавському товариству сільського господарства".

Почесною Грамотою обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, досягнення видатних спортивних результатів на чемпіонаті України з мотоболу, високий професіоналізм нагороджено мотобольну команду "Нива", на чолі з тренером Миколою Кіріяченком.

Грамотами райдержадміністрації відзначено волонтера Ігоря Стогнія і ветерана праці з Березняків Галину Дацій.