Говорили про мобілізацію, запобігання правопорушенням, охорону здоров’я

5 січня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради, яке провела Віра Мартюк. Опрацьовано наступні питання: про співпрацю правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування із запобігання правопорушенням на території району; про діяльність благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини"; про виконання законів України щодо мобілізації на підприємствах та у територіальних громадах району.

У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, представники засобів масової інформації, запрошені.

Про діяльність благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" інформував головний лікар Хорольської ЦРЛ Михайло Виноград. Він наголосив на необхідності і надалі проводити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо переваг членства у благодійній організації "Лікарняна каса Полтавщини".

Хорольський районний військовий комісар Станіслав Пилипенко докладно розповів про практичні аспекти виконання законів України про мобілізацію на підприємствах та у територіальних громадах району, наголосив на забезпеченні їх виконання органами місцевого самоврядування.

Про співпрацю правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування із запобігання правопорушенням на території району ознайомив начальник Хорольського відділення поліції ГУ Національної поліції Полтавської області Віктор Дудка. Членами координаційної ради було вирішено продовжувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності участі громадян в охороні громадського порядку, профілактики правопорушень та боротьбі із злочинністю, а також здійснювати обстеження торгівельних закладів на предмет недопущення реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам віком від 14 до 21 років.

Усі винесені на засідання Координаційної ради питання були розглянуті, обговорені та прийняті відповідні рішення.