Актуалізували потребу залучення інвестицій на рівні громад

8 червня голова Хорольської районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко провели спільний виїзний прийом громадян на території Андріївської сільської ради, а також поспілкувалися із сільським головою Володимиром Данилейком, головним лікарем Андріївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Олексієм Радченком, завідувачем Андріївським дитячим садочком «Ромашка» Любов’ю Данелейко, директором Андріївської школи Іваном Жолубаком та директором Кузубівського сільського клубу Сергієм Бабичем, відвідали названі заклади.

Під час зустрічей були присутні виконавчий директор СВК «Андріївське» Микола Лебедка, депутат районної ради Леонід Соболь, спеціалісти апарату районної ради та районної державної адміністрації.

Володимир Данилейко розповів про проблемні питання життєдіяльності громади, зокрема пов’язані із утриманням об’єктів соціальної сфери, подякував керівникам СВК «Андріївське» за допомогу у їх вирішенні.

Віра Мартюк звернула увагу на потребу залучення інвестиційних коштів для здійснення ремонтних робіт по утепленню шкільних приміщень тощо.

В цілому поїздка мала позитивні наслідки. В ході обговорень нагальних потреб було досягнуто єдиної думки, що для нормальної життєдіяльності необхідно докласти зусиль усій громаді починаючи від керівників району до керівників кожної установи та організації. Спільними зусиллями є можливість залучення фінансових інвестицій та їх використання на користь громад.