Підготовка до засідання позачергової сесії

e-mail Друк PDF

21 листопада під головуванням Миколи Копайгори  відбулося засідання постійно діючі депутатської  комісії Хорольської районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном.

В роботі комісій окрім депутатів які є її членами  приймали участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступники голови районної адміністрації Сергій Абрамов та Микола Чишко, спеціалісти апаратів районної ради та районної державної адміністрації. На засідання комісії було винесено питання включені до порядку денного позачергової дванадцятої сесії сьомого скликання яка має відбутись 24 листопада 2016 року.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Носенко повідомив про зміни до бюджету які мають бути розглянуті на сесії. Начальник відділу культури, туризму  та архівної справи районної державної адміністрації Ірина Гунько обґрунтувала необхідність змін до бюджету в частині фінансування закладів культури.

Жваве обговорення питань фінансування закладів культури  засвідчили небайдужість депутатського корпусу до питання духовного стану громади. Микола Чишко повідомив присутніх про стан виконання ремонтних робіт в закладах освіти та культури які відбуваються на даний час. Микола Копайгора повідомив про стан виконання робіт по виготовленню технічної документації реконструкції «Будинку школяра» . Засідання комісій відбулося в діловій, конструктивній обстановці. За наслідками розгляду питань винесених на повістку денну були прийняті відповідні висновки та рекомендації до сесії районної ради.