Покращення медичного обслуговування – пріоритет у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Хорольщини

26 січня голова районної ради Віра Мартюк спільно із головою районної державної адміністрації Ларисою Звірко та депутатом Полтавської обласної ради Фахраддіном Мухтаровим з робочом візитом відвідали Хорольську центральну районну лікарню.

Гості оглянули дитяче відділення в якому вже завершені ремонтні роботи двох палат, душової кабіни та санвузолу, що стало можливим завдяки спрямуванню коштів в сумі 190 тис. грн. із обласного фонду розвитку територій.

Також вони ознайомилися з ходом робіт з реконструкції пологового відділення. Цей проект став можливим за умови співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку, районного, міського, сільських бюджетів Хорольської громади та бюджету Семенівського району. Загальна вартість проекту – більше 5,2 млн. грн., частина яких, а саме близько 2 млн. грн. уже освоєно. Зокрема, на придбання медичного обладнання.

У розмові з головним лікарем Михайлом Виноградом Віра Марюк та Лариса Звірко звернули увагу на необхідність забезпечення контролю за ходом виконання будівельних робіт та їх якістю. В свою чергу, головний лікар зауважив, що технічний нагляд за якістю виконаних робіт здійснюється належним чином і запевнив, що ремонт завершиться в заплановані терміни.