Карлівський район

 

Голова Карлівської районної ради

Петро Михайлович Світлик

Народився 11 липня 1964 року в селі Кокутківці Зборівського району Тернопільської області у сім'ї колгоспників.
Після закінчення у 1981 році Висиповецької середньої школи вступив до Сімферопольського вищого військово - будівельного училища, яке закінчив у 1985 році. За фахом офіцер – політичний працівник.
З 1985 по 1993 роки служив у Збройних Силах колишнього СРСР, України.
У 1994 році отримав другу вищу освіту у Полтавському будівельному інституті. За фахом – бухгалтер у промисловості та будівництві.
З 1993 по 2006 рік займав різні посади у Карлівській міжрайонній податковій інспекції. Працював старшим державним, головним податковим інспектором, начальником відділу податкових розслідувань, заступником начальника, першим заступником начальника, начальником.
З 2006 року по січень 2015 року працював на посаді голови Карлівської районної ради.
З березня 2015 року по 27 листопада займав посаду заступника генерального директора ПП «Ланна – агро».
З 27 листопада 2015 року обраний головою Карлівської районної ради сьомого скликання.
З 2014 року член ВО «Батьківщина».
Одружений. Має трьох синів і доньку.

З робочою поїздкою до Білухівки

e-mail Друк PDF

4 серпня голова Карлівської районної ради Петро Світлик та депутат Полтавської обласної рад Юрій Тимоха провели спільний виїзний прийом громадян у селі Білухівці.

У ході спілкування громадянами були порушені питання землекористування, водозабезпечення, роботи суду та інші.

Як поінформував Білохівський сільський голова Микола Іванюта, заплановані роботи по заміні частини даху, ремонту глядацького залу та сцени сільського будинку культури. Також незабаром розпочнуться роботи з утеплення, заміни даху, системи опалення, водопостачання та каналізації місцевого лікарняному закладу. У свою чергу, Юрій Тимоха, зазначив, що йому як депутату надходили численні звернення від мешканців села з проханням посприяти у придбанні стоматологічного крісла, тому з цією метою ним буде виділено 50 тисяч гривень. Решту суми, яка потрібна для придбання необхідного стоматологічного обладнання для Білухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини буде спрямовано з районного та сільського бюджетів.

Детальніше...

Комісія розглянула заяви громадян

e-mail Друк PDF

17 липня 2017 року заступник голови районної ради Володимир Кравцов провів засідання районної комісії зі звільнення від плати за соціальне обслуговування в структурних підрозділах Карлівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

На засіданні були розглянуто 11 заяв громадян похилого віку від звільнення від сплати за транспортні послуги у відділення організації надання адресної допомоги натуральної та грошової допомоги Карлівського ТЦНСП.

За наслідками обговорення були прийнято рішення про звільнення даних громадян від плати за транспортні послуги у відділення організації надання адресної допомоги натуральної та грошової допомоги Карлівського ТЦНСП кінця поточного року за рахунок додатково виділених коштів з районного бюджету.

 

У Карлівці відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

e-mail Друк PDF

22 червня під відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Карлівської районної ради.

Вів засідання голова районної ради Петро Світлик.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій міста, сільські голови, представники ЗМІ.

По першому питанню «Про використання субвенцій з місцевих бюджетів в районний бюджет у 2017 році» інформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Таїсія Половинко. Петро Світлик подякував усім сільським головам за розуміння і співпрацю щодо співфінансування установ, організацій, що перейшли на утримання районного бюджету, навівши при цьому конкретні приклади. Разом з тим, він зазначив, що у Карлівської міської ради кардинально протилежна позиція щодо взаємодії з районний бюджетом. За 2017 рік міською радою, маючи перевиконання бюджету, не надано субвенцій на утримання трудового архіву, на співфінансування галузі медицини, на загальноосвітні школи, позашкільну освіту, оздоровлення дітей, заклади культури тощо.

Детальніше...

Відбувся суботник

e-mail Друк PDF

 

У зв’язку з відкриттям 27 червня 2017 року амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Гурамішвілі, 16 у м. Карлівка, працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою районної ради Петром Світликом 23 червня провели суботник.

Було проведено роботи з приведення в належний стан прилеглої до будівлі медичного закладу території: скошено траву, прибрано та вивезено сміття.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 червня 2017, 07:17

У Карлівці відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни 1941-1945 років в Україні

e-mail Друк PDF

22 червня у місті Карлівці відбулись заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

У заходах взяли участь голова районної ради Петро Світлик, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Барилко, секретар міської ради Олег Стовбун, представники трудових колективів.

Вшановуючи пам’ять жертв війни, учасники зібрання пройшли до Меморіалу слави, де відбулось покладання квітів. Пам’ять полеглих у роки Другої Світової учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

З нагоди Дня скорботи були приспущені Державні Прапори України на будинках та спорудах органів державної влади, державних установ, підприємств та організацій.

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 червня 2017, 07:20 Детальніше...

Сторінка 1 з 46