Карлівський район

 

Голова Карлівської районної ради

Петро Михайлович Світлик

Народився 11 липня 1964 року в селі Кокутківці Зборівського району Тернопільської області у сім'ї колгоспників.
Після закінчення у 1981 році Висиповецької середньої школи вступив до Сімферопольського вищого військово - будівельного училища, яке закінчив у 1985 році. За фахом офіцер – політичний працівник.
З 1985 по 1993 роки служив у Збройних Силах колишнього СРСР, України.
У 1994 році отримав другу вищу освіту у Полтавському будівельному інституті. За фахом – бухгалтер у промисловості та будівництві.
З 1993 по 2006 рік займав різні посади у Карлівській міжрайонній податковій інспекції. Працював старшим державним, головним податковим інспектором, начальником відділу податкових розслідувань, заступником начальника, першим заступником начальника, начальником.
З 2006 року по січень 2015 року працював на посаді голови Карлівської районної ради.
З березня 2015 року по 27 листопада займав посаду заступника генерального директора ПП «Ланна – агро».
З 27 листопада 2015 року обраний головою Карлівської районної ради сьомого скликання.
З 2014 року член ВО «Батьківщина».
Одружений. Має трьох синів і доньку.

Відкрито оновлений футбольний майданчик для молоді

e-mail Друк PDF

25 травня голова районної ради Петро Світлик разом депутатом обласної ради Ігорем Горжієм, першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Василець, заступником голови райдержадміністрації Олександром Артеменком, начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилою Слєпцовою, а також депутатами районної ради відкрили оновлений міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям у Карлівці..

Завдяки спільним зусиллям депутатського корпусу районної ради та депутатів обласної ради – Ігоря Горжія, Юрія Тимохи, Володимира Литвина, Анатолія Кибки було профінансовано роботи по оновленню міні-футбольного поля.

Детальніше...

Обговорили перспективи створення місцевого пожежно-рятувального підрозділу

e-mail Друк PDF

27 квітня за участю голови районної ради Петра Світлика, сільських голів – Віктора Котенка, Миколи Іванюти, Олександра Родика, а також начальника фінансового управління райдержадміністрації Анатолія Магди відбулася робоча зустріч з начальником центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області Сергієм Фірсовим під час якої було обговорено перспективи створення на території Мартинівської сільської ради місцевого пожежно-рятувального підрозділу.

Детальніше...

Обговорили перспективи будівництва мосту у Федорівці

e-mail Друк PDF

4 квітня у районній раді за участю голови районної ради Петра Світлика, депутата Полтавської обласної ради Юрія Тимохи, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Барилка, начальника фінансового управління райдержадміністрації Анатолія Магди, начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Павла Чорноштана, Федорівського сільського голови Віктора Борисенка відбулася робоча нарада з інженером-проектувальником, експертом із технічного обстеження будівель і споруд Володимиром Семком та директором ПП «Полтава-Проект, кандидатом технічних наук Сергієм Скляренком.

Ця зустріч є продовженням діалогу, що стосується перспектив будівництва мосту у Федорівці і сьогодні як ніколи наблизилися до вирішення даного питання. Зокрема, обговорили можливі варіанти реалізації проекту, їхню вартість та перспективи фінансування даного проекту.

 

У Карлівці відбулось традиційне свято "Воскресни, писанко!"

e-mail Друк PDF

Вже традиційно чотирнадцятий рік поспіль у Великодній понеділок у районному будинку культури проходить обласне свято «Воскресни, писанко!». У рамках його проведення відбувається цілий великодній фестиваль-вернісаж народної творчості. Проведення обласного свята писанки саме в Карлівці не є випадковим, адже саме тут творив заслужений майстер народної творчості України Ігор Ніколаєвський, який заклав підвалини відродження писанкарства на Полтавщині.

Гостей свята та весь поважний мистецький загал вітали цього дня голова районної ради Петро Світлик, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Обифіст, директор КУ «Обласний центр народної творчості, культури та освітньої роботи Дмитро Соколов, а слова благословення адресував усім присутнім благочинний Карлівського округу отець Олег.

Детальніше...

Цими березневими днями Карлівський район відзначає 95-у річницю із дня утворення

e-mail Друк PDF

У кожного з нас є місця, де знайомий кожен куточок, де пройшли роки дитинства, молодості, найкращі роки життя, де живе наша родина – місце, яке ми можемо назвати рідним. Без перебільшення таким місцем для кожного з нас є Карлівщина. Її історія глибока і неосяжна, а сьогодення, зростаюче на цьому міцному корінні, теж багатогранне і неповторне. Рік 2018 ювілейний для нашого району. Сьогодні ми відзначаємо знаменну дату - 95-ту річницю утворення Карлівського району.

Далекого 1923 року постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету «Про адміністративно-територіальний поділ» в Україні було започатковано масштабну за розмахом та довготривалу в часі адміністративно-територіальну реформу відповідно до якої 7 березня 1923 року із трьох волостей – Білухівської, Варварівської і Карлівської був утворений Карлівський район. Це не було випадковим явищем, а стало результатом довготривалого економічного та культурного розвитку краю.

Детальніше...

Сторінка 1 з 50