Урочиста хода з нагоди 75-річниці визволення Карлівщини від нацистських окупантів та мітинг-реквієм на Меморіалі Слави

20 вересня у Карлівці відбулися святкові заходи з нагоди Дня визволення Карлівщини від нацистських окупантів та передача всеукраїнської естафети пам’яті від Чутівського району Карлівському.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Петро Світлик, в.о. обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Артеменко, голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін, голова Чутівської організації ветеранів Григорій Томас разом з представники ради ветеранів - Володимиром Гребенюком та Іваном Михайликом. Учасники свята урочистою ходою пройшлися до Меморіалу Слави, де відбувся мітинг-реквієм під час якого представники чутівської делегації передали карлівчанам пам’ятний альбом як атрибут естафети.

За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді, почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено Моторного Івана Івановича – учасника антитерористичної операції.

На знак глибокої вдячності героям за мирне сьогодення керівництвом покладено квіти до Братської могили воїнів, що загинули у роки Другої світової війни, Меморіалу Слави, пам’ятної стели, загиблим в АТО воїнам-захисникам України – Дмитра Барвіна та Миколи Демиденка.

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто поклав своє життя за незалежність України у зоні АТО.

У цей день ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини наближали день звільнення України від фашистської окупації. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до нашої країни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.