Здобутки та перспективи розвитку агропромислового комплексу Карлівського району

2 лютого, постійна комісія Карлівської районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування розглянула питання про підсумки роботи агропромислового комплексу в Карлівському районі за 2010 рік та перспективи його розвитку, та питання про виконання програми стабілізації галузі тваринництва та її розвитку в Карлівському районі на 2005-2010 рік.

Депутати заслухали інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тамари Демидко з даних питань, яка зазначила, що в 2011 році сільгоспвиробниками району планується поповнити машинно-тракторний парк сучасної техніки на суму понад 14 млн. грн., але на сьогоднішній день є перспективи збільшення даної суми вдвічі. В 2011 році також, передбачається збільшити виробництво продукції рослинництва, тваринництва (намічається тенденція до збільшення поголів’я ВРХ), підприємствами району планується будівництво та реконструкція споруд для утримання тварин.

У засіданні, яке вів Анатолій Кибка, узяли участь відповідальні працівники районної державної адміністрації, управління ветеринарної медицини, відділу Держкомзему у Карлівському районі, та інші.

Оскільки термін дії Програми стабілізації галузі тваринництва та її розвитку в Карлівському районі на 2005-2010 закінчився, постійна комісія рекомендувала управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації розробити районну Програму розвитку галузі тваринництва на 2011-2015 роки, для розгляду та затвердження її на черговій сесії районної ради.

У ході засідання депутати також розглянули питання про утримання зелених насаджень в населених пунктах та проведення робіт по догляду полезахисних лісових смуг в районі. За результатами обговорення направлено запити у відповідні служби для надання пропозицій щодо вирішення даного питання згідно чинного законодавства.