НАШ ЗЕМЛЯК СИТНИК ВІТАЛІЙ ОТРИМАВ ПОРАНЕННЯ У ЗОНІ АТО І ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ НА ЛІКУВАННЯ

Сумна звістка надійшла нещодавно до Карлівського району. У зоні проведення антитерористичної операції наш земляк Ситник Віталій отримав тяжкі поранення.
Ситник Віталій Олександрович, 1994 року народження, проживав у с. Климівка разом з мамою Ситник Іриною Олексіївною, яка ніде не працює, та неповнолітньою сестричкою Анною, 2002 року народження. До отримання поранень був єдиним годувальником сім'ї.
У травні 2013 року Віталій був призваний на строкову військову службу, а з серпня 2014 року захищав Україну в зоні проведення АТО. У лютому 2015 року під м. Дебальцеве Віталій отримав поранення мінно-вибухового характеру, яке призвело до численних тяжких осколкових пошкоджень обох нижніх кінцівок та лівої лопатки.


6 березня у районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені міжнародному жіночому Дню 8 Березня та благодійний концерт, на якому сотні небайдужих присутніх людей зібрали більше 3 тисяч гривень для підтримки Віталія. Протягом ще декількох днів керівники міста та району, працівники підприємств, установ, організацій збирали кошти. І сьогодні, 13 березня, голова районної ради Світлана Стасенко разом із заступником голови РДА Валентиною Пушкарьовою вручили цю невелику, але зібрану від щирого серця допомогу в сумі 4 тисячі 700 гривень мамі Віталія.
Ірина Олексіївна із болем у душі розповіла про ту страшну подію, яка сталася із її сином, коли той, уже виходячи із Дебальцевого, отримав тяжкі поранення.
Від своєї мами Віталій приховував, де служить. Телефонував кожного дня, розпитував про сестричку. І навіть тоді, коли вже знаходився в госпіталі обізвався до мами і виснаженим тихим голосом сказав, що живий і все нормально. Але не все.
Віталій переніс 5 складних операцій у Дніпропетровській лікарні, зараз знаходиться у Київському військовому клінічному госпіталі, де лікарі борються за збереження його нижніх кінцівок. Та найбільшою підтримкою для наших хлопців є підтримка близьких: мами, дружини, нареченої. Зараз коло Віталія знаходиться його дівчина, яка ні на хвилину не відходить від хлопця і підтримує його свою присутністю, ніжним люблячим словом та вірою в швидке одужання і щасливе майбутнє.
Дай Бог, щоб ця нікому непотрібна війна скоріше закінчилася та всі хлопці, які захищають цілісність нашої держави, повернулися додому живими.