Сесія Карлівської районної ради

20 квітня відбулася п’ята сесія Карлівської районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь Юрій Третяк – в.о. голови райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, а також заступник начальника організаційного відділу обласної ради Олександр Кузьменко. Вів пленарне засідання голова районної ради Петро Світлик.

Згідно з порядком денним сесії, який налічував 27 питань, депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал, схвалили зміни до показників районного бюджету на 2011 рік, заслухали інформацію про хід виконання Програми розвитку земельних відносин на 2008-2012 р.р. та виконання в районі Законів України «Про оплату праці» та «Про зайнятість населення».

Прийнято п’ять районних та комплексних програм: комплексну Програму розвитку освітньої галузі Карлівського району на 2011-2015 роки, районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 рік, районну Програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013 р.р., комплексну Програму розвитку сільських населених пунктів Карлівського району на 2011 рік, районну Програму подолання дитячої бездоглядності і безпритульності на 2011 рік; внесено зміни до двох районних програм: Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки та Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2011 роки.

Крім того, рішеннями сесії внесено зміни до мережі лікарняних закладів району (реорганізовано Ланнівську та Варварівську дільничні лікарні в амбулаторії сімейної медицини), внесено зміни до окремих рішень попередніх сесій районної ради, вирішили ряд майнових та інших питань.