Відбулося засідання Президії Карлівської районної ради

e-mail Друк PDF

16 травня під головуванням голови районної ради Петра Світлика відбулося засідання Президії Карлівської районної ради. У її роботі взяли участь голови постійних комісій – Володимир Сидоров, Микола Олексієнко, Вікторія Портяннікова, Василь Кириченко, Роман Підгайний, голова райдержадміністрації Сергій Костенко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Федорівський сільський голова Віктор Борисенко, ЗМІ.

Під час роботи Президії було обговорено наступні питання:

1. Про розгляд пропозицій депутатів районної ради щодо реконструкції корпусу №2 Карлівської ЗОШ №1.

2. Про оздоровлення дітей та молоді влітку 2017 року.

3. Про забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому в 2017 році.

4. Про врегулювання подальшої діяльності об’єднаного трудового архіву Карлівської районної ради.

5. Про перспективи проектування та будівництва мосту в с. Федорівка.

6. Про розгляд пропозиції власників ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» щодо продажу у спільну власність територіальних громад району фізкультурно-оздоровчого комплексу (з виїздом на місце).

7. Різне

По другому та третьому питанню інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова, яка повідомила, що на обліку перебуває 3068 дітей пільгових категорій. Згідно поданої керівниками навчальних закладів перспективи відпочинкових послуг, заплановано роботу 32 дитячих закладів відпочинку, які будуть надавати відпочинкові послуги дітям Карлівського району влітку 2017 року. Всього заплановано охопити оздоровчими та відпочинковими послугами влітку 2017 року 1710 дітей, що становить 53% від загальної кількості дітей шкільного віку, із них 1610 дітей пільгових категорій, що становить 50% від загальної кількості дітей пільговиків шкільного віку. На оздоровчу кампанію планується використати 939 тис. грн.

З метою здешевлення вартості путівок для дітей в частині батьківської оплати, оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, Президія районної ради, вирішила внести на чергову сесію районної ради питання «Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, зокрема забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей з фінансуванням часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів з обласного та місцевого бюджетів у розмірі 70% від загальної вартості путівки (35% - обласний бюджет, 35% - районний бюджет), 30% - батьківська доплата та рекомендувала райдержадміністрації врахувати в проекті рішення «Про внесення змін до загального та спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік» видатки на фінансування відповідної Програми, а міській та сільським радам з метою забезпечення 100 % відшкодування вартості путівки по можливості надати субвенції у розмірі 30 % відшкодування частини вартості путівки. Заслухавши інформацію Людмили Слєпцової щодо потреби в додатковому виділенні коштів для забезпечення безперебійного підвезення школярів до Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст №4 до місця навчання і додому Президія рекомендувала райдержадміністрації при уточненні та перегляді видатків районного бюджету на черговій сесії передбачити виділення коштів для організації та забезпечення безперебійного підвезення школярів.

При розгляді питання щодо врегулювання подальшої діяльності об’єднаного трудового архіву Карлівської районної ради Президія районної ради зазначила, що Карлівська міська рада ігнорує норми Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (частини першої підпункту а статті 38 підпункт 10 в частині власних повноважень виконавчих органів сільських, селищних і міських рад) щодо забезпечення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, а також рішення та рекомендації, що приймались з даного питання районною радою та її органами та рекомендувала Карлівській міській раді до кінця травня 2017 року виділити субвенцію з міського бюджету в районний бюджет для співфінансування об’єднаного трудового архіву, а в разі невиконання міською радою даних рекомендацій доручити трудовому архіву з 1 червня здійснити передачу всіх архівних документів, нагромаджених в процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що діяли на території міста Карлівки в Карлівську міську раду.

Обговорюючи питання відносно перспектив проектування та будівництва мосту в с. Федорівка Президією вирішено запросити проектувальників та розглянути варіанти проектування та будівництва мосту на більш вузькій ділянці річки Орчик.

Під час розгляду пропозицій депутатів районної ради щодо реконструкції вивільненого приміщення корпусу №2 Карлівської ЗОШ №1 у у фізкультурно-оздоровчий комплекс та пропозицій власників ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» щодо продажу у спільну власність територіальних громад району фізкультурно-оздоровчого комплексу Президія районної ради вирішила, що необхідно провести техніко-економічне обґрунтування всіх існуючих пропозицій та з метою економії бюджетних коштів обрати найбільш оптимальну з точки зору ціни.

Після закінчення засідання члени Президії виїхали до фізкультурно-оздоровчого комплексу Карлівського машинобудівного заводу та оглянули даний об’єкт.