З робочою поїздкою до Білухівки

e-mail Друк PDF

4 серпня голова Карлівської районної ради Петро Світлик та депутат Полтавської обласної рад Юрій Тимоха провели спільний виїзний прийом громадян у селі Білухівці.

У ході спілкування громадянами були порушені питання землекористування, водозабезпечення, роботи суду та інші.

Як поінформував Білохівський сільський голова Микола Іванюта, заплановані роботи по заміні частини даху, ремонту глядацького залу та сцени сільського будинку культури. Також незабаром розпочнуться роботи з утеплення, заміни даху, системи опалення, водопостачання та каналізації місцевого лікарняному закладу. У свою чергу, Юрій Тимоха, зазначив, що йому як депутату надходили численні звернення від мешканців села з проханням посприяти у придбанні стоматологічного крісла, тому з цією метою ним буде виділено 50 тисяч гривень. Решту суми, яка потрібна для придбання необхідного стоматологічного обладнання для Білухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини буде спрямовано з районного та сільського бюджетів.

На запрошення сільського голови Петро Світлик та Юрій Тимоха завітали до Білухівського навчально-виховного комплексу - там триває підготовка до нового навчального року. Оглянули гості й спортивний комплекс, який нещодавно було передано у спільну власність територіальних громад Карлівського району. Спорткомплекс на сьогодні потребує ремонту, тому Петро Світлик, Юрій Тимоха та Микола Іванюта домовились, що необхідні роботи фінансуватимуть спільно.

Приємним моментом робочої поїздки до Білухівки став візит гостей до родини Козелько, під час якого Юрій Тимоха вручив господарям грамоту та грошову винагороду як переможцям акції з благоустрою території «За чисте довкілля Карлівщини».